WYRÓŻNIENIA/ Małopolskie

Bukovina Hotel Spa

Luksusowy kompleks położony w samym sercu Tatr zaprasza do fascynującej podróży w świat relaksu. To otwarty w 2008 r. największy w Polsce zespół basenów termalnych Terma Bukovina – ośrodek uzdrowiskowy i rehabilitacyjny, będący w czołówce najnowocześniejszych kompleksów wodnych w Europie, a także nowoczesne Spa, czterogwiazdkowy hotel, restauracje, bary, dyskoteki, kręgielnia oraz centrum konferencyjne.

W odległości 6 km od brzegu Tatr, w północno-zachodnim zboczu Wysokiego Wierchu natura ukryła leczniczy dar. Woda termalna o unikalnym składzie, bogata w mikroelementy i pierwiastki to bezcenny skarb, który wpływa korzystnie na funkcjonowanie całego organizmu. Pragnąc podzielić się uzdrawiającą wodą znajdującą się u podnóża górskich szczytów, mieszkańcy Bukowiny Tatrzańskiej założyli w 2002 roku Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne. Spółka podjęła działania zmierzające do stworzenia nowoczesnego kompleksu basenów termalnych, który stanowiłby centrum rozrywki dla całej rodziny. Tak powstała Terma Bukovina – ośrodek uzdrowiskowy i rehabilitacyjny, który znajduje się w czołówce najnowocześniejszych kompleksów wodnych w Europie. W skład obiektów termalnych wchodzi 20 basenów wypełnionych leczniczą wodą o temp. 28-36°C. Jacuzzi, zjeżdżalnie oraz pływalnie dostosowane do potrzeb najmłodszych to jednak nie wszystkie atrakcje, które umilą pobyt w Termie Bukovina. Ośrodek oferuje również 8 rodzajów saun, m.in. rzymską, fińską, góralską, kwiatową, na podczerwień oraz rzadko spotykaną w Polsce saunę śródziemnomorską. Gabinety Spa & Wellness zapewniają relaks podczas ekskluzywnych zabiegów upiększających. A po całym dniu wrażeń klienci Bukoviny mogą zakosztować regionalnych specjałów w znajdujących się na terenie kompleksu restauracjach. Terma Bukovina to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Otwarty w 2011 r. Bukovina Terma Hotel Spa wyróżnia wyjątkowe położenie i architektura łącząca nowoczesność i podhalański styl. Dysponuje on 437 miejscami noclegowymi (wraz z dostawkami) w 152 pokojach i apartamentach z widokiem na góry. Wszyscy goście hotelu posiadają swobodny dostęp do basenów termalnych, saun i innych atrakcji będących częścią Termy Bukovina. Spełniając najwyższe europejskie standardy Hotel oferuje klientom biznesowym rozbudowane centrum kongresowe - trzy sale konferencyjne, w tym multimedialną, mogącą pomieścić 600 osób oraz dwie mniejsze salki przeznaczone do kameralnych spotkań biznesowych. Hotel posiada podziemny parking na 160 samochodów, co w połączeniu z miejscami parkingowymi na zewnątrz, daje możliwość zaparkowania 200 samochodów i 10 autobusów.

www.bukowina.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit