Zachodniopomorskie

Golf i relaks

Piłka do dołka…Więcej »

Gra w golfa to jeden z lepszych pomysłów na aktywny wypoczynek dla ludzi w pojedynkę, z rodziną lub w towarzystwie. Nie ma w niej ograniczeń wiekowych, ani sprawnościowych. Niestety, wciąż wydają się grą elitarną.

Pomysł wykorzystania szczególnie atrakcyjnych, polodowcowych obszarów województwa zachodniopomorskiego na pola golfowe jest więc propozycją szczególnie atrakcyjną, a zarazem sposobem na przedłużenie sezonu turystycznego.

W województwie zachodniopomorskim działają trzy pola golfowe: Binowo Park, Binowo-Stare Czarnowo, wtopione w teren Szczecińskiego Parku Krajobrazowego i otoczone z dwóch stron puszczą bukową i jeziorami, „Golf and Relax” w Łukęcinie, położone w specyficznym mikroklimacie nadmorskiego Dziwnowa oraz „Amber Balic”, ul. Bałtycka 13, teGolf Club” w Kołczewie, na obrzeżu Solińskiego Parku Narodowego. Są to pola 9-dołkowe i/lub 18-dołkowe, posiadające ponadto mini-golf, driving range oraz plac zabaw dla dzieci.

Pomorze Zachodnie jest regionem wręcz wymarzonym do budowy całej sieci pól golfowych – produktu turystycznego, aktywizującego gospodarczo całe województwo. Pozostaje mieć nadzieję, że już wkrótce wiele takich pól tam powstanie.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit