Podkarpackie

Ogromnie Ekstremalne Wakacje

Ogromnie-extremalne-wakacje

„Ogromnie Ekstremalne Wakacje”  stanowią  zaproszenie na prawdziwą wyprawę w dzikie zakątki Bieszczadów na pokładzie samochodu terenowego lub na grzbiecie quada. Turyści mogą przeprawiać się przez rwące potoki oraz błotniste szlaki. Poznawać dziką bieszczadzką przyrodę mknąc przez bezdroża. Dzięki temu produktowi Bieszczady stają się pasją, a czas tu spędzony  - najpiękniejszymi chwilami życia uczestników.

Głównymi atrakcjami produktu są: techniki i zjazdy linowe z największej w Polsce Zapory w Solinie, gdzie pod okiem instruktorów – byłych żołnierzy jednostki specjalnej GROM, turyści pokonują strach przed wysokością; zorbing - osiąganie stanu nieważkości w staczającej się ze stromego zbocza ogromnej kuli; segwaye - jazda „kosmicznym” pojazdem, który dziwi swoimi możliwościami, ma dwa kółka, a nie wywraca się ani do przodu ani do tyłu; paintball - wojna na kulki z farbą, z arcyciekawymi scenariuszami, na specjalnym polu bitwy, zorganizowana przez żołnierzy jednostki specjalnej GROM; wyprawa 4x4 w dzikie zakątki Bieszczadów na pokładzie samochodu terenowego lub na grzbiecie quada; loty szybowcem nad Bieszczadami; biesz-quady – prawdziwa przeprawa quadami przez bieszczadzkie bezdroża z przewodnikiem i instruktorem; jednodniowe wycieczki na Ukrainę „Lwów” oraz na Węgry pod czujnym okiem Fundacji GROM. Ponadto - traperskie wyprawy wozami traperskimi doliną Rabskiego Potoku z poznaniem pięknych miejsc, ciekawych ludzi, procesu wypalania węgla drzewnego, odwiedzaniem monumentalnych kamieniołomów, z nauką rzucania siekierą i rzutu podkową na pal, a wszystko to w towarzystwie bieszczadzkiego wodzireja – gawędziarza z akordeonem; spływ doliną Sanu szlakiem ikon – wycieczka w przeszłość; off-road wilczym tropem – poznanie z bliska krainy wilka pod czujnym okiem instruktora; spływy pontonowe i wiele, wiele innych atrakcji…

Produkt adresowany jest do turystów indywidualnych planujących wypoczynek w Bieszczadach, pełen niezapomnianych wrażeń i podniesionej adrenaliny oraz do zorganizowanych grup kolonijnych, realizujących kompleksowe zajęcia w ramach letnich obozów przygody. Ekstremalne przedsięwzięcia oparte są na współpracy z instruktorami z Fundacji Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM, Oddział Podkarpacki.

Program „Ogromnie Ekstremalne Wakacje” realizowany jest w okresie letnim, natomiast na okres zimowy organizator przewiduje realizację projektu „Ogromnie Ekstremalna Zima”.

Właściciel produktu i podmiot zarządzający:

Agencja Turystyczna „Bieszczady Adventure”, Daniel Wojtas

Berezka 68, 38-610 Polańczyk

tel./fax: 13/ 469-72-70

www.krainawilka.pl    daniel@krainawilka.pl

 

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit