Warmińsko-Mazurskie

Piknik Country w Mrągowie

Uwaga, to Piknik Country…Więcej »

W 2008 roku już po raz 27 zabrzmiała w Mrągowie muzyka country. Na to muzyczne święto country przyjeżdża tu corocznie kilkadziesiąt tysięcy fanów i turystów, którzy na kilka dni zmieniają oblicze miasta. Kowbojskie stroje, motocykle, samochody terenowe i muzyka stwarzają niezapomnianą atmosferę.

Fani muzyki country oprócz udziału w koncertach w amfiteatrze nad jeziorem Czos bawią się podczas bezpłatnych imprez towarzyszących. Scena miejska gościła już niejedną gwiazdę country, grali dla nas: Tomasz Szwed, Grupa Furmana, Lonstar, Texas Band, Whiskey River, Paweł Bączkowski, tańczyły grupy: Strefa Country, Rodeo. W 2008 r. na scenie miejskiej prezentowali się m.in.: Marysia Gorajska & AWRA, Cezary Makiewicz, Jurek Paterski C. Club, Fayerwerk, West Side. Program Pikniku Country w Mieście uatrakcyjniają: Parada Country, wybory Miss Mokrego Podkoszulka, pokazy strojów kowbojskich, zawody siłaczy, konkurs na najładniejszą witrynę sklepową w stylu country, maraton pływacki.
Piknik Country to już klasyk. Jednak w 2008 roku jego notowania wzrosły dzięki nowej atrakcji, o którą postarały się władze miasta, czyli o westernowe miasteczko. - Widać, że w Mrągowie mają pomysł na tworzenie całościowego produktu i przyciąganie turystów nie tylko na czas imprezy, ale także poza sezonem - wyjaśnia Jarosław Klimczak, prezes Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.
Piknik Country jest najlepszą i najdalej docierającą wizytówką Mrągowa. To dzięki niemu niewielkie, 23-tysięczne mazurskie miasteczko znane jest w wielu miejscach świata.

Właściciel produktu:
Performance Marketing Group Sp.z o.o.
ul. Ostrobramska 101; 04-041 Warszawa
0-22/ 863-19-37
www.performance.pl produkcja@performance.pl
Urząd Miejski w Mrągowie
ul. Królewiecka 60, Mrągowo
tel.: 0-89/ 741-32-56
www.mragowo.pl ummragowo@mragowo.um.gov.pl
Centrum Kultury i Turystyki
ul. Warszawska 26, Mrągowo
tel.: 0-89/ 743-34-50
www.ckit.mragowo.pl dyrektor@ckit.mragowo.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit