Certyfikat Specjalny Internautów - Śląskie

Poland for Weekend

Interaktywne pakiety weekendowe realizowane od 2004 roku w największych miastach w Polsce: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Częstochowie. Promowane są jako bezpieczne, przyjazne oraz tanie miejsca weekendowego wypoczynku.

Umożliwiają one indywidualnym turystom samodzielne zwiedzanie oraz korzystanie z lokalnych atrakcji. Programy wyznaczają cyklicznie odbywające się w tych miastach imprezy.
Goście mają zapewnione świadczenia hotelowe i transfery z lotniska oraz możliwość interaktywnego kreowania pobytu w oparciu o vouchery i ramowy program, ułatwiający poznanie atrakcji turystycznych, życia kulturalnego, kuchni polskiej, skorzystanie z programu Wellness & Spa oraz zrobienie zakupów w wybranych najlepszych centrach handlowych. Forma organizacyjna umożliwia dotarcie do miejsc wyróżnionych i promowanych przez organizatora.
Pakiety dostępne są przez cały rok zarówno dla pojedynczych osób, jak i grup turystów weekendowych. Dla grup turystów zagranicznych organizatorzy zapewniają pilotów ze znajomością wybranego języka obcego.
Formularz rezerwacji i warunki uczestnictwa w imprezach zawarte są na stronie www.travelinfo.pl

Właściciel produktu:
Leszek Janas
42-713 Kochcice, ul. Parkowa 42
tel./fax: 0-34/ 353-10-28, 0-604-25-61-85
www.travelinfo.pl leszek@travelinfo.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit