III edycja Konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej

2007. Laury dla najlepszych

Finał III edycji Konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej

Od profesjonalizmu pracowników informacji turystycznej zależy jak skutecznie będziemy promowali i sprzedawali markę Polski i polskiej turystyki. Konkurs na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej pozwala uhonorować najlepszych, a jednocześnie zachęcić władze samorządowe i lokalne do tworzenia sieci informacji turystycznej, właściwego doboru kadr i podnoszenia jakości usług - mówił Jacek Szafader, dyrektor Departamentu Informacji Turystycznej POT do nagrodzonych w trakcie uroczystości wręczenia honorowych statuetek podczas XVIII Targów Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu.

Zgodnie z regulaminem w konkursie mogą wziąć udział wszystkie placówki informacji turystycznej działające zgodnie z zasadami i standardami Polskiego Systemu Informacji Turystycznej.

Wśród najważniejszych kryteriów należą między innymi trafność lokalizacji placówki, jej wygląd, funkcjonalność i estetyka wnętrza, dostępność dla turystów, w tym niepełnosprawnych, godziny pracy, kwalifikacje pracowników, zasięg i kompletność udzielanych informacji, zaopatrzenie w materiały informacyjno – promocyjne.

Przedstawiamy dziewięciu laureatów  III edycji Konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej, którzy okazali się być najlepsi w kraju w trzech kategoriach miejscowości:

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit