Uwaga na zmiany w regulaminie edycji 2009

Konkurs dla centrów „it”

Polska Organizacja Turystyczna i Zarząd Forum Informacji Turystycznej ogłosiły rozpoczęcie piątej edycji konkursu „Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej”.

W Konkursie mogą brać udział wszystkie placówki informacji turystycznej działające zgodnie z zasadami i standardami Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Zaś celem konkursu jest wyłonienie najlepiej działających centrów informacji turystycznej w kraju, podniesienie jakości usług związanych z obsługą turystów, podejmowanie inicjatyw w tworzeniu i rozpowszechnianiu nowych produktów turystycznych oraz zwiększenie zainteresowania władz samorządowych i lokalnych tworzeniem sieci informacji turystycznej.

Do najważniejszych kryteriów oceny należą m.in. trafność lokalizacji placówki, jej wygląd, funkcjonalność i estetyka wnętrza, dostępność dla turystów, w tym niepełnosprawnych, godziny pracy, kwalifikacje pracowników, zasięg i kompletność udzielanych informacji, zaopatrzenie w materiały informacyjno-promocyjne.

Organizatorzy dokonali istotnej zmiany w regulaminie piątej edycji konkursu. Znajdziemy ją w punkcie 2, w dziale VI „Warunki uczestnictwa i kryteria oceny”. W myśl wprowadzonego zapisu laureaci edycji 2008 nie będą mogli wziąć udziału w tegorocznej rywalizacji ani także stanąć w szranki konkursowe w roku przyszłym.

Zgłoszenia można nadsyłać (lub składać) do 30 września, do  godziny 17.00. W sprawach regulaminowych i organizacyjnych należy kontaktować się z Koordynatorem Konkursu Jackiem Idzikowskim e-mail: jacek.idzikowski@pot.gov.pl; tel.: 0-22/ 536-70-67, fax: 0-22/ 536-70-04/86

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit