„it” w Wadowicach

Konkurs dla miłośników fotografowania

Po raz trzeci Informacja Turystyczna w Wadowicach organizuje konkurs fotograficzny, którego tematykę określono tytułem "Pocztówka z Wakacji". Konkurs trwa od 17 lipca. Wykonane zdjęcia wysyłać można do dnia 10 września. W ubiegłym roku miłośnicy fotografowania nadesłali ich aż 1000. Organizatorzy przewidują, że zainteresowanie III edycją powinno być jeszcze większe.

Dla miłośników fotografowania realizacja ich pasji jest najcenniejszą nagrodą, mimo to zadowolenie podniosą z pewnością nagrody czekające na autorów prac najwyżej ocenionych przez członków konkursowego jury. Pierwszą nagrodą jest lustrzanka firmy Nikon. Drugą – zagraniczna wycieczka dla dwóch osób. Organizatorzy przygotowali również wiele innych nagród.
Zainteresowanym polecamy lekturę regulaminu i wypełnienie karty zgłoszenia, które umieszczono na stronie internetowej wadowickiej „it” – www.it.wadowice.pl.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit