Zwycięzcy konkursu PART S.A.

Kreatywna Informacja Turystyczna

Magdalena Cogiel i Katarzyna Kibitlewska z Punktu Informacji Turystycznej przy ul. Rynek 1

Wielkanocny konkurs skierowany do centrów i punktów informacji turystycznej cieszył się sporym zainteresowaniem zarówno wśród internautów (łącznie oddano 2150 głosów), jak i placówek (kilkanaście bardzo kreatywnych zgłoszeń). Walka o prymat w „Konkursie z Jajem” trwała do samego końca. Zażarta batalia pomiędzy wesołą ekipą pisanek z Wisły, a powabnymi pogromczyniami bałwanów z Czaplinka ostatecznie wypadła na korzyść tych drugich.

Punkt Informacji Turystycznej w Czaplinku działa w strukturach Referatu Planowania, Rozwoju Gospodarczego, Turystyki i Promocji Urzędu Miejskiego. Mieści się w samym sercu miasta – w Rynku. Turysta znajdzie tu wiele cennych informacji dotyczących bazy noclegowej, szlaków i atrakcji turystycznych.

W czaplineckiej Informacji Turystycznej pracują Magdalena Cogiel i Katarzyna Kibitlewska. Obydwie cechuje profesjonalizm, wiedza, indywidualne podejście i chęć niesienia pomocy każdemu turyście. Panie porozumiewają się w języku niemieckim, angielskim, a nawet językiem migowym. Żaden zainteresowany turysta nie wyjdzie z czaplineckiego punktu informacji z pustymi rękami!

W sezonie letnim placówka czynna jest:od poniedziałku do piątku - 7:00-19:00; sobota - 10:00-16:00; niedziela - 10:00-14:00. Poza sezonem w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Czaplinku: poniedziałek, wtorek, środa - 7:00-15:00; czwartek - 7:00-16:00; piątek - 7:00-14:00

Punkt Informacji TurystycznejWesoły zespół Centrum Informacji Turystycznej w Wiśle

ul. Rynek 1, 78-550 Czaplinek

tel.: 94/ 375 47 90

www.czaplinek.pl

turystyka@czaplinek.pl

promocja@czaplinek.pl

lot@czaplinek.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit