Widziane z Urzędu Marszałkowskiego

Lubuskie niedoinfomowane

Konrad Grzegrzółka z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego…Więcej »

Konrad Grzegrzółka z Wydziału Turystyki podległego Departamentowi Rozwoju Regionalnego i Planowania Przestrzennego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego nie jest do końca zadowolony z organizacji informacji turystycznej w regionie. - W Lubuskiem działają, niestety, nieliczne centra „it”, między innymi w Zielonej Górze czy Żaganiu - mówi.

Pozostałe placówki to przede wszystkim punkty „it” funkcjonujące przy urzędach gmin, muzeach czy ośrodkach sportu i rekreacji. W planach było utworzenie placówek „it” na terenie byłych placówek kontroli granicznej. Urząd Marszałkowski zastanawia się jednak nad celowością takiego przedsięwzięcia. W regionie nie ma również wojewódzkiego centrum informacji turystycznej.

Promocją i współpracą w zakresie przypływu informacji turystycznej zajmuje się Urząd Marszałkowski, organizujący udział regionu w targach turystycznych, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku.

(jpp)

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit