Karta Turysty „Gdańsk – Sopot – Gdynia – Plus”

Na pogodę i niepogodę w Trójmieście

Na pogodę i niepogodę w Trójmieście

Karta Turysty jest dobrą propozycją na co najmniej kilka dni pobytu w Trójmieście i na Kaszubach, zarówno przy dobrej, jak i deszczowej pogodzie - w sezonie, jak i w okresie mniejszego ruchu turystycznego. Karta jest reklamowana – „tanio, łatwo, atrakcyjnie”, bo właśnie takie korzyści mają jej użytkownicy.

Komunikacja miejska – cała metropolia w cenie Karty

Karta Turysty upoważnia do darmowych przejazdów komunikacją miejską w Trójmieście i metropolii na wszystkich trasach. Można bezpłatnie poruszać się Szybką Koleją Miejską (od Pruszcza Gdańskiego do Wejherowa) oraz komunikacją miejską w całym Trójmieście (autobusy, tramwaje, trolejbusy). Karta obejmuje też dojazd do Lotniska w Rębiechowie.

Jedna Karta zastępuje wszystkie bilety. Daje też wiele dodatkowych korzyści.

Muzea i ZOO za darmo i bez kolejek

Z Kartą Turysty również bezpłatnie i bez stania w kolejce można zwiedzić trójmiejskie muzea i ZOO w Gdańsku.  Łącznie – 24 obiekty. Osobne bilety na wymienione atrakcje kosztowałyby dla dorosłej osoby ok. 130 zł, zaś z metropolitalnym biletem na komunikację miejską – 160zł.  Tymczasem normalna Karta na 3 dni dla osoby dorosłej kosztuje 75 zł.

200 zniżek

Dodatkowo z Kartą otrzymuje się zniżki w wielu miejscach. Wśród nich są idealne na deszczową pogodę, m.in. w restauracjach, pubach, klubach bowlingowych, spa, fitness, kinach 5D, na torach kartingowych czy w aquaparkach. Ze zniżek można też korzystać przy zakupie biżuterii w gdańskich galeriach bursztynu.

Wraz z Kartą turysta dostaje Przewodnik z obszernymi opisami miejsc, które można odwiedzić (w 3 językach), godzinami ich otwarcia, dojazdem i mapkami.

Karta Turysty „Gdańsk – Sopot – Gdynia – Plus” to nowoczesna karta turystyczna, jaką można spotkać w większości dużych miast w Europie i na świecie. W Trójmieście można ją kupić w punktach „it” na terenie Trójmiasta, m.in. na Lotnisku, przy ul. Długiej i Długi Targ w Gdańsku, w tunelu przy Dworcu PKP Gdańsk Główny, a także w Gdyni i w Sopocie.

Karta zaczyna być ważna od momentu zakupu lub innej daty wskazanej przez kupującego (maksymalnie z 30-dniowym wyprzedzeniem).

Kartę można kupić w wersji Maxi (pełna opcja) lub Standard (bez biletu na komunikację miejską). Są też zniżki dla rodzin i grup. Wejścia do muzeów, ZOO i bilet na komunikację miejską są ważne przez 24 lub 72 godziny (zależnie od kupionej opcji), zaś zniżki w 200 obiektach są ważne do 30 kwietnia 2012 r.


Więcej Informacji na temat Karty Turysty „Gdańsk – Sopot – Gdynia – Plus” można uzyskana stronie internetowej www.gdansk4u.pl/karta.

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit