10 lat Tarnowskiego Centrum Informacji

Nienasyceni łowcy nagród

Zdobywcy I miejsca w Konkursie POT na najlepsze Centrum „it” w 2008 r. w kategorii miast powyżej 75

Brawo za autopromocję. Tarnowskie Centrum Informacji wpadło na taki oto promocyjny pomysł związany ze swoim jubileuszem - przez cały rok 2009 na stronie internetowej www.it.tarnow.pl pojawiać się będzie kilka zestawów pytań w Konkursie pn. „10 weekendów w Tarnowie na 10-lecie Tarnowskiego Centrum Informacji”.

Każdy kto chce wygrać jeden z 10 weekendów musi poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania danego zestawu i przesłać odpowiedź na adres konkurs@it.tarnow.pl. Osoby zameldowana na stałe poza miastem Tarnów i regionem tarnowskim (zasada Regulaminu) do dzieła... Poniższa wiedza może być bardzo przydatna.

Nieco historii

W 2009 roku Tarnowskie Centrum Informacji (TCI) obchodzi będzie jubileusz 10-lecia. 23 września 1999 roku Radni Miejscy uchwałą nr XIII/238/99 powołali do życia, z dotacji Funduszu Tourin III, zakład budżetowy pod nazwą Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki (TRCKiOT).

TRCKiOT rozpoczęło swoją działalność 1 listopada 1999 roku. 1 stycznia 2006 roku nastąpiło przekształcenie w Tarnowskie Centrum Informacji (TCI) – jednostkę budżetową. Placówka swoim zakresem działania od początku wykraczała poza Tarnów obejmując teren dawnego woj. tarnowskiego wchodzącego w skład woj. małopolskiego (obecne powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, tarnowski i grodzki Tarnów).

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit