Raciborska „it”

Przewodnik w wersji elektronicznej i drukowanej

Staraniem Urzędu Miasta Racibórz i Raciborskiego Centrum Kultury wydano przewodnik turystyczny „Racibórz. Miasto na czasie’. Oprócz papierowej ma też wersję elektroniczną, w której wykorzystywane są najbardziej zaawansowane technologie.

Przewodnik można zainstalować w telefonie komórkowym w formie aplikacji GPS, ale jest dostępny także w tradycyjnej drukowanej formie książkowej oraz w wersji e-book’a. Wszystko w ramach jednej strony: www.raciborz.pl/przewodnik.

Taki przewodnik pozwala na aktywny dostęp do praktycznych informacji w każdym momencie podczas zwiedzania. Wersja papierowa to z kolei 92-stronicowy, kolorowy przewodnik, wydany w formie podręcznego notesu, który został podzielony na pięć rozdziałów. W każdym znajdziemy użyteczne i praktyczne informacje o dojazdach do najważniejszych atrakcji, propozycjach spacerów i wycieczek po okolicy. Zawiera wskazówki ułatwiające dotarcie do miasta i sprawne poruszanie się po nim oraz wskazówki, dzięki którym z łatwością można znaleźć miejsce na nocleg i zjedzenie posiłku. Wyposażony został również w spis map miasta.

Przewodnik został wydany na Dni Raciborza, a jego wersja drukowana jest do nabycia za 17 zł w Raciborskim Centrum Informacji przy ulicy Długiej.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit