Ciekawa polityka promocyjna

Touroperator regionalny wspiera informację turystyczną

Ciekawa polityka promocyjna

Biuro Turystyczne Quand z Zamościa to ceniony touroperator regionalny, od lat kojarzony z turystyką na Lubelszczyźnie, a zwłaszcza w subregionie zamojsko-tomaszowsko-hrubieszowskim.

Oferta jest trafnie łączona z wyjazdami na pobliską Ukrainę. Wyjątkowość tego biura polega nie tylko na ciekawej ofercie, ale sposobie jej zaprezentowania. Katalog Biura Turystycznego Quand nie ogranicza się do „obowiązkowych” informacji oraz „suchych” wyliczanek atrakcji. Zadbano o wysoki poziom fotografii i bardzo bogate – jak na broszurę promocyjną – treści krajoznawcze.  W ofercie nie brakuje niebanalnych propozycji, jak np. wycieczek do starzy w Biłgoraju, rajdów rowerowych do ordynackiej leśniczówki, zielonego kuligu w stadninie koni.

Biuro czynnie uczestniczy też w promocji atrakcji regionu lubelskiego, zwłaszcza Zamościa i Roztocza m.in. poprzez udział w licznych targach turystycznych.  Nie ogranicza się jednak do kolportowania własnych katalogów, ale dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim, lubelskim ROT, zamojskim LOT i innymi partnerami, przekazuje informacje o atrakcjach regionu. To mądra polityka, niewątpliwie wspierająca wizerunek firmy i pożyteczna dla regionu.

(jpp)

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit