Stołeczna promocja

Warszawa zaprasza dzieci

W Centrum Nauki Kopernik

Stołeczne Biuro Turystyki, kierowane przez dyrektor Barbarę Tekieli, znane jest  z licznych inicjatyw służących promocji turystycznej Warszawy. Niektóre z folderów, dostępnych także w wielu wersjach  obcojęzycznych w punktach „it” na terenie stolicy, mają już kilka wydań, a wznowienia wiążą się zarówno z wyczerpywaniem się nakładów atrakcyjnych pozycji, jak też z potrzebą stałego uaktualniania informacji, gdyż liczba atrakcji turystycznych Warszawy systematycznie wzrasta.

I tak np. bardzo ciekawa broszurka promocyjna  „Warszawa dla dzieci” (z 2012 r.) ma już czwartą edycję. Wśród atrakcji rekomendowanych rodzinom z dziećmi  wymienia się tutaj: Zamek Królewski,  Kolumnę Zygmunta III, pomnik Syrenki, Centrum Nauki „Kopernik”, punkty widokowe, fontanny, zoo, teatry dla dzieci, wybrane muzea, parki wodne i stale imprezy.  Nie zabrakło informacji o atrakcjach, które niejednokrotnie – zwłaszcza najmłodszym – pozostają w pamięci najdłużej. To wyjątkowe place zabaw i stołeczne cukiernie.

(jpp)

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit