„it”

Zamek to idealne miejsce dla centrum „it”

Zamek to idealne miejsce dla centrum „it”

Zamki w Baranowie Sandomierskim i Krasiczynie znajdują się w gestii Agencji Rozwoju Przemysłu SA., która otacza troskliwą opieką cenne zespoły pałacowo-parkowe i oferuje turystom liczne atrakcje.

Anna Zdzymira-Skrzek z działu promocji Zamku w Baranowie Sandomierskim podkreśla, że liczne działania promocyjne podejmowane są łącznie dla obu prestiżowych obiektów. Z punktu widzenia organizacji turystyki mają one wspólną cechę – są wielofunkcyjne. Trafnie łączą rolę obiektów noclegowych, konferencyjnych, gastronomicznych, a jednocześnie opiekują się obiektami zabytkowymi i zarządzają placówkami muzealnymi. Zamki otaczają wspaniałe parki, będące także miejscem interesujących imprez plenerowych. W obu obiektach eksponowane są wystawy stałe i okresowe, a turyści są oprowadzani przez przewodników.

Specjalnością kuchni zamku w Baranowie są potrawy regionalne, m.in. chopcie lasowiackie (odmiana gołąbków), to efekt współpracy ze skansenowskim muzeum w Kolbuszowej.

Zamki promują się na stronie internetowej, a także przy współpracy z Podkarpacka Regionalną Organizacją Turystyczną.

Niestety, w obu zamkach, a nawet w samych miejscowościach, nie ma punktów „it”. Wydaje się, że najlepszą lokalizacją takich placówek byłyby same zamki. Punkty takie dostarczałyby gościom zamków (i nie tylko) dodatkowych argumentów do przedłużania pobytów i częstych powrotów.

(jpp)

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!