Co warto wiedzieć o gościach UEFA EURO 2012™

Co warto wiedzieć o gościach UEFA EURO 2012™

Co warto wiedzieć o gościach UEFA EURO 2012™. Warszawa: Polska Organizacja Turystyczna, 2012,– 24 s., il., mapy

Wstęp. Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze w ostatnich latach wydarzenie, które będzie miało duże znaczenia dla wizerunku Polski i Polaków. Są nimi Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2012 organizowane wspólnie przez Polskę i Ukrainę. Różnorodne badania wizerunkowe wykazują, iż polska gościnność jest rozpoznawana w świecie i wyróżniana. Jest ona naszą mocną stroną, niezależnie od piękna miast i uroków przyrody. Wiadomo także, iż jednym z głównych źródeł informacji i motywem wyjazdów turystycznych jest nie tylko internet, ale również rekomendacje i opinie znajomych lub krewnych, którzy już odwiedzili dany kraj. Od poziomu naszej gościnności, wyrażonej w kulturze kontaktów międzyludzkich i jakości obsługi należeć będzie zadowolenie z pobytu w Polsce kibiców i turystów. To oni właśnie będą w swoim otoczeniu kształtować opinię o Polsce.

Polska Organizacja Turystyczna przygotowała dla zainteresowanych osób krótki informator zawierający dane o krajach, kulturze kulinarnej, przyzwyczajeniach i osiągnięciach reprezentacji piłkarskich państw biorących udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej 2012 oraz o turystach z tych krajów, którzy odwiedzą Polskę. Liczymy na to, iż zawarte w nim informacje pogłębią naszą wiedzę o przybyłych gościach.

Bartłomiej Walas,
wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej

● Pobierz poradnik: http://www.pot.gov.pl/index.php?option=com_rubberdoc&view=doc&id=3491&format=raw

Źródło: Bartłomiej Walas, korespondencja nadesłana 23.04.2012

 

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit