Lekkoatletyczne formy rekreacji ruchowej: inspiracje i przykłady

Lekkoatletyczne formy rekreacji ruchowej: inspiracje i przykłady/Janusz Iskra, Anna Walaszczyk, Beata Juras; Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. – Katowice : Wydawnictwo Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, 2009. – 226 s. ; 24 cm. ISBN 978-83-60841-23-5

Celem tej publikacji jest chęć zainteresowania rekreacyjną stroną lekkoatletycznych form ruchu wszystkich tych, którzy chcą aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas. W szczególny sposób autorom zależy na korzystnym przedstawieniu lekkiej atletyki w grupie studentów turystyki i rekreacji oraz zarządzania i marketingu - kierunków popularnych w uczelniach związanych z wychowaniem fizycznym. Część pomysłów do książki czerpano z zajęć Gry rekreacyjne i Rekreacyjnych form aktywności ruchowej prowadzonych właśnie z ww. studentami.
W Rekreacyjnych przykładach podajemy praktyczny wybór lekkoatletycznych form rekreacyjnych dostosowanych do różnych warunków (stadiony, boiska, hale) i różnego poziomu zaawansowania ruchowego.
Książkę kierujemy do organizatorów festynów rekreacyjnych, nauczycieli wychowania fizycznego, animatorów turystyki i rekreacji a także miłośników lekkiej atletyki.
W szczególny sposób zachęcamy do zapoznania się z tą pozycja studentów kierunków turystyka i rekreacja oraz zarządzanie i marketing, coraz częściej włączanych do uczelni wychowania fizycznego i nie tylko.

Źródło: Medbook, księgarnia internetowa, www.medbook.com.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit