Nowości

Leśny Przewodnik Turystyczny

Leśny Przewodnik Turystyczny

Leśny Przewodnik Turystyczny to prawdziwe kompendium wiedzy o obiektach turystycznych Lasów Państwowych i parków narodowych w Polsce. Niezwykle cenne informacje zawarte w przewodniku ułatwiają organizację wyjazdów indywidualnych i zbiorowych we wszystkie obszary leśne w Polsce.

To jedyny tego typu przewodnik, który w sposób praktyczny pozwala zaplanować wypoczynek na łonie przyrody dla całej rodziny, przyjaciół i znajomych. W sposób łatwy i przystępny autorzy przedstawili pełną bazę noclegową na terenie lasów państwowych i parków narodowych oraz miejsca biwakowe i ścieżki dydaktyczne.
Leśny Przewodnik Turystyczny Czaswlas.pl dostępny jest również na stronach internetowych www.czaswlas.pl. Zawiera bazę ponad 1500 obiektów Lasów Państwowych dostępnych dla każdego turysty oraz ośrodków szkoleniowo-wypoczynkowych, kwater myśliwskich, pokoi  gościnnych, miejsc biwakowych, ośrodków edukacyjnych i placówek muzealnych, a także ścieżek dydaktycznych.
Wszystkie obiekty łatwo odnaleźć dzięki szczegółowej wyszukiwarce oraz interaktywnej mapie. Opis zawiera dokładne informacje o obiekcie, jego położeniu, możliwościach dojazdu  oraz rodzaju i standardzie usług. W opisie znajdziemy również informacje o okolicznych atrakcjach turystycznych. W serwisie można przeczytać również o miejscach, które warto zobaczyć w czasie swoich leśnych wędrówek.


(rk)


Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit