Organizacja spotkań

Organizacja spotkań/Mary Munter, Michael Netzley. Warszawa : Wolters Kluwer, 2009,– 110 s.; ISBN: 978-83-7601-513-2

Spotkania biznesowe powinny być okazją do owocnej wymiany myśli i ułatwiać podejmowanie decyzji, a tym samym stać się istotnym elementem skutecznego zarządzania we współczesnym świecie. Z pozoru proste zadanie zorganizowania zebrania wymaga jednak profesjonalnego podejścia i odpowiedniej wiedzy.
Celem niniejszego przewodnika jest udzielenie praktycznych rad dotyczących organizowania konstruktywnych i ciekawych spotkań. Przykłady oraz gotowe do wykorzystania techniki, przedstawione w zwięzły i przystępny sposób, przekonają każdego, że organizowania spotkań można się nauczyć. Trzeba więc pamiętać o tym, żeby:
* określić cel i wybrać kanał komunikacji,
* wybrać uczestników,
* rozdzielić role i ustalić porządek spotkania,
* zastanowić się nad rozwiązaniami graficznymi,
* zaplanować przedsięwzięcie od strony technicznej i logistycznej...
a następnie sprawnie otworzyć zebranie, efektywnie je poprowadzić i zamknąć, pamiętając o podsumowaniu. Stosując rady autorów w praktyce, nie można zapominać, że "spotkania to przedsięwzięcia, w trakcie których naprawdę się pracuje".
Taka wiedza z pewnością jest niezbędna wszystkim, którym zdarza się prowadzić zebrania, bądź którzy planują ich prowadzenie w przyszłości - bez względu na to, czy pracują w korporacji, czy organizacji non profit, uczestniczą w fachowych szkoleniach, kursach czy warsztatach.
Spis treści : www.ksiegarnia-ekonomiczna.com.pl

Źródło: Wolters Kluwer, księgarnia internetowa. www.profinfo.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit