Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce 2010

Przemysł_spotkań

Raport Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce:: Poland Meetings and Events Industry Report 2010 / Krzysztof Celuch, Ewa Dziedzic. Warszawa: Polska Organizacja Turystyczna, Convention Bureau of Poland, 2010,– 52 s.; rys., wykr., tab.; ISSN 2082-5676

Pierwsza na polskim rynku publikacja, podejmująca próbę zdefiniowania wielkości rynku organizacji spotkań i wydarzeń jest już dostępna. Raport ‘Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report 2010’ to pierwszy krok podjęty przez Convention Bureau of Poland POT w celu scharakteryzowania turystyki biznesowej w Polsce.

Współpraca z regionalnymi i miejskimi Convention Bureaux w Polsce oraz Szkołą Główną Handlową doprowadziła do wydania charakterystyki 4000 spotkań i wydarzeń, które odbyły się w 2009 roku w Polsce.

Przemysł spotkań, przynosząc znaczące zyski dla lokalnych kas staje się coraz ważniejszym elementem gry biznesowej, politycznej i gospodarczej. Przygotowany Raport określa faktyczną liczbę spotkań i wydarzeń w poszczególnych miastach objętych działaniem jednostek Convention Bureaux i jest podstawą do rozpoczęcia zbierania danych i przeprowadzania badań ukazujących turystykę biznesową w pełnym świetle.

● Zobacz Raport tutaj >>>

Wszystkich zainteresowanych drukowaną wersją Raportu prosimy o kontakt: cbp@pot.gov.pl

Źródło: Convention Bureau of Poland, data dostępu 20.12.2010

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit