Stan turystyki w Poznaniu i okolicach w roku 2013

Stan turystyki

Stan turystyki w Poznaniu i okolicach w roku 2013 / Joanna Gonia-Kołodziejczyk, Jan Mazurczak. Poznań: Poznań Lokalna Organizacja Turystyczna, 2014,– 10 s., il., wykr.

Dokument online: http://poznan.travel/media/attachment/Raport_PBT_2013.pdf
Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna zaprezentowała raport oceniający stan turystyki w aglomeracji poznańskie w 2013 r. To pierwszy raport powstały na podstawie danych Poznańskiego Barometru Turystycznego. Kolejne raporty będą publikowane rokrocznie.
Poznański Barometr Turystyczny czyli zintegrowany system monitoringu zjawisk turystycznych w Poznaniu i okolicach rozpoczął funkcjonowanie w czerwcu 2012 r. Projekt koordynowany przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną jest pierwszym i jak dotąd jedynym takim przedsięwzięciem realizowanym w Polsce. Podmioty zaangażowane w rozwój i tworzenie lokalnych produktów turystycznych udostępniają co miesiąc dane, dzięki którym uzyskiwane są aktualne, kompleksowe i wiarygodne informacje na temat stanu turystyki w aglomeracji poznańskiej. Partnerami projektu są punkty informacji turystycznej, obiekty noclegowe, muzea, Port Lotniczy Poznań-Ławica, Centrum Kultury Zamek, Termy Maltańskie i inne atrakcje turystyczne biletowane. Obecnie w systemie zarejestrowane są 63 podmioty.
● Cała informacja dostępna tuta >>>: http://poznan.travel/pl/r/plot/coroczne-raporty-turystyczne-w-poznaniu
● Raport dostępny tutaj >>> : http://poznan.travel/media/attachment/Raport_PBT_2013.pdf
Źródło: Poznan.travel.pl, data dostępu 25.08.2014

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!