Katalog PT SZOT

Zaproszenie do Krainy Błękitnych Jezior / recenzja

Katalog PT SZOT

Przedsiębiorstwo Turystyczne SZOT z Augustowa wydało doskonały w formie i treści katalog dla aktywnych turystów. Nie tylko zachęca do natychmiastowej wyprawy w nieznane, ale wskazuje, jak taką wyprawę można zorganizować. Autorzy tego bardzo praktycznego poradnika - Agnieszka i Dariusz Zyzało wraz z załogą PT SZOT zachęcają we wstępie:

„Zapraszamy Was do Krainy Błękitnych Jezior, wijących się rzek i puszczańskich lasów północno-wschodniej Polski oraz Litwy, Białorusi i Łotwy, na niezapomniany wypoczynek z wiosłem w ręku, wycieczki, pobyty czy imprezy integracyjne”.

Zachęceni – otrzymamy zaraz praktyczne i konkretne wskazówki o spływach jednodniowych, aktywnych weekendach z pobytem w hotelu (3 dni), wyprawach kajakowych po Czarnej Hańczy i Kanale Augustowskim (6 dni), Dolinie Rospudy (6 dni) czy Biebrzy (9 dni; z możliwością wyboru kanoe); ofertach - Kajakiem przez trzy państwa (Polska – Białoruś – Litwa; 6 dni), spływach kajakowych – Litwa (8 dni), Gauja – Łotwa (8 dni), wyprawach na  każdą porę roku; Zielonych Szkołach „Aktywnie w Krainie Przyrody i Przygody”; wycieczkach na Wschód;  imprezach integracyjnych dla firm; wakacjach w Hotelu „Leśnik”.

Ceny łatwo skalkulować, ponieważ w większości są uwzględnione w katalogu. Łącznie z wyszczególnieniem sprzętu i cennikiem wypożyczalni na 2012 rok.

18-stronicowe wydawnictwo jest dwujęzyczne (j. polski i j. angielski), estetyczne, kolorowe. Zawiera fotografie odwiedzanych obiektów i przyrody Krainy Błękitnych Jezior oraz orientacyjną mapkę. Obszerniejsza oferta i jeszcze więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.szot.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit