Promujmy Polskę Razem

Transfer wiedzy e-learning

W 2011 roku została uruchomiona Internetowa Platforma Szkoleniowa Polskiej Organizacji Turystycznej. Transfer wiedzy - e-learning realizowany jest w ramach Projektu „Promujmy Polskę Razem” zgodnie z osią priorytetową 6.3 Programu Operacyjnego „Innowacyjna Gospodarka”, który ma wspierać i wzmocnić działalność promocyjną Polski (komponent „C”).

Platforma e-learning pełni funkcję informacyjno-promocyjno-szkoleniową oraz funkcję weryfikacji poznanej wiedzy w tematyce związanej z promocją Polski jako destynacji turystycznej. Platforma oparta jest o prezentację oraz weryfikację wiedzy na całkowicie zautomatyzowanym procesie, tj. w metodzie beztutorowej.
Internetowa Platforma Szkoleniowa POT charakteryzuje się nowoczesnością, szybkością działania, multimedialnością, łatwością i intuicyjnością obsługi i zarządzania procesem nauki, wizualnie (graficznie) w sposób interesujący, a jednocześnie zabawny, stanowiąc  nowoczesne i kompleksowe narzędzie oferujące użytkownikom w czterech wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej) bogaty wachlarz materiałów informacyjno-promocyjno-szkoleniowych opartych na nowoczesnych technologiach informatycznych i wykorzystujących możliwie jak największą ilość elementów urozmaicających użytkownikom szkolenie (filmy, zdjęcia, mapy, prezentacje, animacje, dźwięki i muzyka, inne elementy).
Platforma zawiera „Blok krajowy” www.pot.gov.pl/szkoleniamarketingowe skierowany do odbiorców na rynku krajowym i posiadający charakter typowo szkoleniowy, którego celem jest pogłębienie wiedzy marketingowej oraz doskonalenie umiejętności jej praktycznego zastosowania oraz „Blok zagraniczny” www.specialist.poland.travel skierowany do odbiorców na rynkach zagranicznych oraz na rynku krajowym, posiadający charakter informacyjno-promocyjno-szkoleniowy.

Link do e-lerningu: www.pot.gov.pl/szkoleniamarketingowe


Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit