„Najlepsze Polskie Campingi”

Folder o polskich campingach prezentuje tylko obiekty rekomendowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

W pierwszej części katalogu zamieszczono mapę Polski z zaznaczonymi campingami. Dalej znajduje się spis wszystkich prezentowanych campingów w układzie alfabetycznym według miejscowości wraz z numerami nadanymi przez PFCiC oraz kodem położenia na mapie Polski i numerem strony, na której jest on prezentowany.
Kolejna kartka folderu zawiera informację o piktogramach. Zasadniczą część wydawnictwa stanowi prezentacja poszczególnych campingów w układzie alfabetycznym. Każdy camping oprócz danych tele-adresowych i informacji o jego kategorii, pojemności, powierzchni oraz okresu funkcjonowania zawiera pełną informację o obiekcie (w formie piktogramów). Wszędzie są też mapki ułatwiające lokalizację campingu. Informacja o campingu zilustrowana jest kolorowym zdjęciem. W końcowej części folderu zawarto wykaz centrów informacji turystycznej.
Wersje językowe: polska, angielska, niemiecka, francuska, niderlandzka i włoska.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit