Jak zamieścić „Promocyjną ofertę na weekend”

Polska Organizacja Turystyczna wraz z Polską Izbą Turystyki – partnerem projektu, w ramach rozwoju krajowego rynku podróży turystycznych zaprosiła biura podróży, hotele i organizatorów wypoczynku do przyłączenia się do inicjatywy informowania na łamach Aktualności Turystycznych o swoich promocyjnych weekendowych ofertach.

Apartament z widokiem na szczyty Tatr

Pobyty na Gubałówce udają się o każdej porze. Chwalą je sobie narciarze, wczasowicze w sezonie bezśnieżnym i turyści weekendowi w sezonie i poza nim. Atrakcję pobytu w górach podnosi odpowiednio wybrane, dostosowane do wymagań miejsce noclegu i wypoczynku, jego standard, lokalny klimat i wyposażenie, widok z okna na górskie szczyty, a także choćby możliwość podłączenia laptopa do łącza internetowego. Wysokie wymagania spełnia apartament Góralski w Zakopanem-Gubałówce.

Płacisz za dwa – śpisz trzy noclegi

Hotel Europa w Kaliszu, rok zał. 1799 – najstarszy hotel w najstarszym mieście Polski – usytuowany jest przy Alei Wolności uchodzącej za najpiękniejszą z kaliskich ulic. Hotel mieści się w ścisłym centrum kulturalno-biznesowym. Tylko 200 m dzieli go od Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego, parku miejskiego i staromiejskiego rynku. Z okien hotelu można podziwiać Aleję Wolności z klasycystycznymi kamieniczkami, teatr i rzekę Prosnę z licznymi mostami, dodającym widokowi uroku.

Hotel-Zbyszko-Goniadz150

Weekend w Hotelu Zbyszko

Hotel Zbyszko jest malowniczo położony nad rzeką Biebrzą, w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Oferuje 50 miejsc noclegowych.

1. wczasy-z-dziecmi-nad-morzem-sala-zabaw  kopia150

Władysławowo - weekend z dziećmi

O tym, że Pensjonat Wojciech to jedno z najlepszych miejsc na wczasy z dziećmi świadczą uśmiechy najmłodszych turystów tam wypoczywających. Położony w cichej dzielnicy Władysławowa, z widokiem na Zatokę, zaprasza w weekend majowy 2014 po promocyjnych cenach. Oferta dostępna jest również w weekendy w kwietniu, maju, czerwcu i wrześniu.

1

Weekend 2+

Hotel stoi w niewielkiej odległości od pieknej rzeki Dunajec, tuż przy drodze miedzynarodowej E40 Kraków -Tarnów. Spragnionym wypoczynku, na pobyt przez weekend, od piątku do niedzieli lub od soboty do poniedziałku, proponuje atrakcyjną zniżkę.

1

Letni pakiet

W Hotelu i Restauracji Odeon w Boguchwale k/ Rzeszowa w styczniu 2011 r. otwarto uroczyście centrum SPA. Zapel-Service, który jest właścicielem hotelu, zainwestował w nie prawie 1 mln zł. Jest tu basen z przeciwprądem, sauny suche i mokre, lodowe oczko i pokój do masażu. Zapraszamy!

1

Weekend za grosze …

28 000 groszy, czyli dokładnie 280 pln kosztuje pobyt w Hotelu Gromada w Cedzynie wraz z wyżywieniem od soboty do niedzieli dla dwóch osób.

1

„Lato w Zaborku” oraz „Weekend w siodle”

W Zaborku koło Janowa Podlaskiego możecie Państwo w pełni rozkoszować się letnim wypoczynkiem na łonie natury, a przy okazji skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Proponujemy jazdy konne, spływy kajakami po rzece Bug, rowerowe wycieczki. Zaborek jest miejscem gdzie w ciszy, spokoju, zgodzie z naturą i dziką przyrodą można porządnie odpocząć a także poznać prawdziwe podlaskie smaki. Pensjonat „Uroczysko Zaborek” jest wprost idealnym miejscem dla wszystkich osób szukających wytchnienia i relaksu.

1

Weekendy w Karkonoszach

Hotel Europa położony w samym centrum 900-letniej Jeleniej Góry - stolicy Karkonoszy, stanowi świetny punkt wypadowy na szlaki turystyczne w pobliskich miejscowościach: Karpaczu, Świeradowie, Szklarskiej Porębie.