Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy „Kuklówka”, Radziejowice

„Weekend w Kuklówce październik 2009”

Zapraszamy na weekendy do Kuklówki. Jeśli chcecie Państwo odpocząć od codziennego zgiełku, 40 km od Warszawy znajduje się nasz ośrodek. Położony przy lesie z dala od dróg lokalnych.

Nazwa ośrodka pochodzi od nazwy miejscowości, w której się znajduje - Kuklówka. Obiekt jest oddalony 40 kilometrów od Warszawy, na trasie łączącej Centrum Janki z Katowicami i należy do gminy Radziejowice. Ośrodek położony jest w kompleksie leśnym obok niewielkiej rzeki. Całość dopełnia dwudziestohektarowy teren, który swą urodą może dorównać wielu parkom krajobrazowym.
Komfortowe pokoje pozwolą Państwu na wygodny odpoczynek.
Wewnątrz ośrodka znajduje się sala kominkowa, gdzie do dyspozycji gości jest bar – czynny do ostatniego gościa, bilard, lotki..
Na życzenie klienta organizujemy wiele atracji in oraz outdorowych tj. między innymi: quady, loty balonem, degustacje whisky i herbaty, paintball.. i wiele innych.
Nasza kuchnia zadba o wyszukane gusta.
Serdecznie zapraszamy.

CENA OFERTY Standardowa cena specjalna od os. wynosi 299 zł.
W cenę wliczone jest: 2 nocelgi w pok 2 lub 3 os., 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje.

Termin: 02.10 – 31.10.2009 r.

Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy „Kuklówka”
Ul. Szkolna 59
96-325 Radziejowice
Województwo Mazowieckie
nr telefonu 46 857 77 99 nr faxu wew. 34
Tel. kom. 608 57 77 99
biuro@oswkuklowka.pl
www oswkuklowka.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit