Apartament z widokiem na szczyty Tatr

Pobyty na Gubałówce udają się o każdej porze. Chwalą je sobie narciarze, wczasowicze w sezonie bezśnieżnym i turyści weekendowi w sezonie i poza nim. Atrakcję pobytu w górach podnosi odpowiednio wybrane, dostosowane do wymagań miejsce noclegu i wypoczynku, jego standard, lokalny klimat i wyposażenie, widok z okna na górskie szczyty, a także choćby możliwość podłączenia laptopa do łącza internetowego. Wysokie wymagania spełnia apartament Góralski w Zakopanem-Gubałówce.

Apartament ma powierzchnię 40. metrów kwadratowych, a więc wystarczającą przestrzeń, aby komfortowo wypocząć we dwójkę, ale też rodzinnie lub w grupce przyjaciół, nawet sześcioosobowej. Do dyspozycji obszerny salon z jadalnią, sypialnia, duży przedpokój z szafami i aneks kuchenny. W salonie są dwie rozkładane kanapy, komoda w stylu regionalnym, stół jadalny, drewniane ławy nakryte skórami, telewizor umożliwiający odbiór telewizji satelitarnej połączony z odtwarzaczem DVD. Sypialnia wyposażona jest w łoże w stylu regionalnym i komodę z góralskimi rzeźbami. W łazience wyjątkowo praktyczne ogrzewanie podłogowe i wszystkie wymagane udogodnienia. Wyposażenie aneksu kuchennego daje spore możliwości osobom przyrządzającym i podającym posiłki. Wydajna płyta ceramiczna, mikrofalówka, lodówka, elektryczny czajnik i pełny zestaw naczyń. Z balkonu rozciąga się kojący oczy, a czasem pobudzający energię życiową, widok na szczyty Tatr. Zmotoryzowani mają zapewnione miejsca parkingowe. Dojechać mogą natomiast drogą z  Nowego Targu przez Stare Bystre i Ratułów lub przez Czarny Dunajec i Chochołów i Dzianisz. Najbliższy stok narciarski to Szymoszkowa, odległosc od górnej stacji wynosi  około 1.800, w tym miejscu jest parking płatny,  natomiast przy dolnej stacji, w odległości około 3500 parkuje się bezpłatnie. Dobre stoki są na Słowacji, niedaleko, około 25 km.

Ceny za wynajęcie apartamentu Góralskiego

 

Rezerwacji dokonywać można telefonując pod numer 48 509 50 30 30

lub on-line pod adresem

http://apartamenty-wynajem.eu/lokal/16/apartament_goralski/cennik/

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit