Hotele Mercure

Czekoladowe inspiracje w hotelach Mercure

Praliny

Sweet Secret by Mercure, to wyjątkowa oferta noclegu ze słodkimi upominkami w polskich hotelach tej sieci. W ramach promocji klienci będą mogli odkryć kolekcję ręcznie wykonanych pralin, które zachwycą swoim smakiem.

Sweet Secret by Mercure, czekoladowe menu

Od kwietnia we wszystkich barach i restauracjach hoteli Mercure w Polsce, wprowadzone zostało specjalne menu. Znajduje się w nim aromatyczna kawa Gourmand z trzema wykwintnymi pralinami, ciasto czekoladowe z lodami, a także pudełko z 11. nietuzinkowymi czekoladkami. Asortyment przygotowała znana w Polsce z doskonałej jakości i unikalności swoich wyrobów manufaktura Chocoffee, słynąca z blisko 90-letniej tradycji. Wśród wyselekcjonowanej kolekcji pralin na szczególną uwagę zasługuje ta stworzona specjalne dla marki Mercure – połączenie orzeźwiającego aromatu trawy cytrynowej z zaskakującą nutą tajemniczych przypraw zanurzone w białej czekoladzie.

 

Oferta cenowa:

Minimum 2 dni w okresie do 31 maja

Ze specjalnej oferty można skorzystać rezerwując już dziś minimum dwudniowy pobyt w terminie do 31 maja. Promocja obejmuje wszystkie hotele Mercure w Polsce, a w jej ramach goście otrzymują do 30% zniżki na nocleg, pyszne śniadanie, nielimitowany dostęp do WiFi i słodki upominek przy zameldowaniu – bombonierkę z ręcznie wykonanymi czekoladowymi pralinami. Dodatkową korzyścią są potrojone punkty w programie lojalnościowym Le Club Accorhotels.

 

Kontakt:

Hotel Mercure,

ul. Krucza 28, 00-522 Warszawa

Mazowieckie

Tel.: 22/ 583 21 00‎

h3384@accor.com

www.mercure.com

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit