Hotel Monopol / Katowice

Czerwcowy weekend z niespodziankami

Hotel Monopol w Katowicach nie tylko otwiera przez Wędrowcami swe gościnne podwoje. Wraz z rezerwacją pokoju na przedłużony weekend 23-26 czerwca proponuje oferty dodatkowe: niezapomniane wycieczki, atrakcyjne wieczory, przygodę z golfem…

Wycieczki pozwalające poznać historię Śląska szlakiem zabytków techniki. Między innymi zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego Guido w Zabrzu, Muzeum Tyskich Browarów Książęcych wraz z poznaniem współczesnej linii technologicznej produkcji piwa, czy też spacer po malowniczej kolonii robotniczej Nikiszowiec.

Unikatowym symbolem ziemi śląskiej jest Obóz i Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu. Miejsce o szczególnym charakterze i wymowie przyciąga zwiedzających z całego świata. Personel hotelu pomoże Państwu zorganizować przejazd, skontaktować się z Muzeum w sprawie zwiedzania indywidualnego jak i grupowego wraz z tłumaczem.

Pragną Państwo spędzić wieczór pełen kulturalnych atrakcji? Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa bilety do filharmonii, teatru czy też kina.

Zachęcamy również do rozpoczęcia lub kontynuowania przygody z golfem. Zaledwie 12km od centrum Katowic znajduje się Śląski Klub Golfowy Siemianowice Śląskie. Naszym Gościom pomożemy w zarezerwowaniu „Tee Time”.

Z przyjemnością również na życzenie Hotel Monopol przygotuje dla Państwa romantyczną aranżację pokoju. Płatki róż rozsypane na pościeli, świece umieszczone w pokoju i łazience zagwarantują wyjątkowy nastrój. Zamówione owoce, szampan czy też wino mogą zostać podane bezpośrednio do pokoju, by umilić pobyt. U nas znajdą Państwo ciekawe pomysły na spędzenie weekendu z ukochaną osobą, w plenerze, za miastem bądź relaksując się w hotelowym klubie fitness.

Kierownictwo Hotelu zachęca do rezerwowania pokoi poprzez  stronę www.lhr.com.pl. Na powyższej stronie łatwo znaleźć  wiele interesujących cen promocyjnych na wybrane pakiety.

Czas trwania oferty: 23-26 czerwca 2011.

HOTEL MONOPOL

ul. Dworcowa 5, 40- 012 Katowice

tel.: 32/ 782 82 82, fax: 32/ 782 82 83

monopol@hotel.com.pl

Marta Sawczuk – dział rezerwacji

 


Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit