Hotel Neptun / Jurata

Długi czerwcowy weekend

Specjalna oferta wypoczynku weekendowego w Hotelu „Neptun” w Juracie obejmuje termin 23 do 26 czerwca. Hotel „Neptun” jest własnością PKO BP SA i znajduje się w Juracie na Półwyspie Helskim. Unikalny klimat, uroda krajobrazu, bliskość morza oraz doświadczenie i fachowość personelu czynią go doskonałym miejscem do wypoczynku i pracy o każdej porze roku.

Jedyny w swoim rodzaju klimat półwyspu tworzony przez intensywne nasłonecznienie, ruchy powietrza, lasy sosnowe oraz plaże o południowej ekspozycji spowodował, że malowniczość położenia Juraty od dawna zachwycała wczasowiczów i turystów. W okresie międzywojennym powstało tu ekskluzywne, dobrze zagospodarowane miejsce wypoczynku, głównie dla ludzi zamożnych. Tutaj też spędzali wakacje przedstawiciele elity politycznej, artystycznej i finansjery. I choć upłynęło wiele lat, ta specyficzna atmosfera Juraty pozostała do dnia dzisiejszego.

Do dyspozycji Gości w Hotelu „Neptun” są: 193 miejsca w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych o wysokim standardzie oraz kilka apartamentów. Wszystkie pokoje mają własną łazienkę, telefon, telewizje satelitarną, radio i lodówkę. Hotelowa restauracja oferuje  zdrową, dobrą i urozmaiconą kuchnię zadowalającą najbardziej wyszukane gusta. Obiekt posiada salę kominkową oraz klubową z barem - doskonałe miejsca towarzyskich spotkań, bankietów, przyjęć oraz koktajli. Otoczenie hotelu pozwala na organizowanie spotkań na wolnym powietrzu typu „garden party”. W centrum rekreacji i odnowybiologicznej znajduje się: kryta pływalnia, sala sportowa, kort tenisowy, zespół pomieszczeń do fizyko- i hydroterapii, sauna fińska, siłownia i solarium.

Profesjonalnie i kompleksowo przygotowywane są  konferencje, sympozja, spotkania biznesowe i imprezy promocyjne. Sala konferencyjna mieści do 300 osób, wyposażona jest w odpowiednie nagłośnienie, regulowane oświetlenie, projektor wizyjny, urządzenia audio-video, rzutniki, tablice, flipcharty. Dla kameralnych spotkań przeznaczono pięć mniejszych sal wykładowych, które przygotowywane są w zależności od wymagań klientów. Kompleksowość usług polegająca na obsłudze dojazdów do hotelu, zapewnieniu bazy konferencyjnej, gastronomicznej, organizacji bankietów, zabaw, imprez plenerowych oraz wycieczek i rejsów po zatoce oraz duża elastyczność w spełnianiu życzeń organizatorów zaowocowała tym, że w okresie ostatnich kilku lat odbyło się w Hotelu „Neptun” wiele spotkań, organizowanych przez znamienite firmy i instytucje krajowe oraz zagraniczne. Przykładem tego może być Międzynarodowe Spotkanie Biologów Morza finansowane przez NATO, spotkanie przedstawicieli rządów państw regionu Morza Bałtyckiego HELCOM PITF, międzynarodowe konferencje matematyków, farmaceutów, specjalistów ds. korozji, sympozja naukowe polskich uczelni, szkolenia  koncernów, towarzystw ubezpieczeniowych, banków i wiele innych.

Corocznie gości tu wiele znanych osób ze świata polityki, biznesu i środowisk twórczych. Ich zadowolenie i wielokrotne powroty świadczą o wysokim poziomie oferowanych przez nas usług.

Ceny promocyjne w dniach 23 do26 czerwca br.:

Pokój 1- osobowy 350zł/doba

Pokój 2-osobowy 460zł/doba

Pokój 2- osobowy z widokiem na zatokę 510zł/doba

Pokój 3- osobowy 620zł/doba

Apartament 2- osobowy 860zł/doba

Osoba dodatkowa w pokoju 100zł/doba

Ceny obejmują:

Zakwaterowanie

Śniadanie i obiadokolację

Korzystanie z basenu, Sali sportowej, sauny, siłowni

Miejsce na parkingu hotelowym

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PKO BP SA

Hotel "Neptun"

ul. Mestwina 38, 84-141 Jurata

tel.: 58/ 675-62-62; fax: 58/ 675-63-63

rezerwacja@hotelneptun.pl

www.hotelneptun.pl


Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit