Oferta na weekend

Hotel Anek / Mrągowo

Długi weekend czerwcowy – Boże Ciało 2010

hotel

Hotel Anek to miejsce, gdzie w rodzinnej atmosferze spędzić można weekend w gronie bliskich lub w towarzystwie ukochanej osoby. W elegancko urządzonych pokojach z dostępem do internetu można  podziwiać widok na jezioro Czos. Do dyspozycji gości pozostają także  sale zabaw dla dzieci, rowery, sauna i siłownia.


02.06.2010

Po przyjeździe do hotelu, rozpakowaniu się zapraszamy do restauracji na obiadokolację.

03.06.2010

Zaraz po śniadaniu zapraszamy rodziców z pociechami do robienia latawców, które będą puszczane podczas pikniku na mazurskiej wsi. W trakcie imprezy plenerowej zaplanowaliśmy ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz grill. Dzieci będą mogły miło spędzić czas na zabawie z kucykiem. Za dodatkową opłata zachęcamy do nauki jazdy konnej bądź sprawdzenia swoich umiejętności podczas jazdy quadem.

04.06.2010

Na kolejny dzień Państwa pobytu przewidzieliśmy wycieczkę rowerową pod hasłem „Poznaj Mrągowo i okolice”. Dzięki tej wyprawie będą mieli Państwo okazję poznać uroki naszego pięknego miasta i jego okolic. Wieczorem zapraszamy na kolację w hotelowej restauracji.

05.06.2010

Po sytym śniadaniu zabieramy Państwa w niezwykłe miejsce, gdzie będą mogli Państwo rozkoszować się świeżym mazurskim powietrzem. W miejscowości Krutyń zorganizujemy Państwu spływ w zależności od upodobań, kajakami lub łodziami. Po powrocie do hotelu, w godzinach wieczornych zapraszamy na kolacje grillową pod hasłem „Festiwal mazurskich ryb”

06.06.2010

Zakończenie pobytu śniadaniem


Cena oferty:

Promocyjna cena oferty 595zł/os


Kontakt:

Hotel Anek

ul. Roosvelta 25A, 11-700 Mrągowo

tel.: +48 89 7427120

e-mail: marketing@hotelanek.pl

www.hotelanek.pl

pokójjezioro

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit