Hotel – Restauracja Rad / Grudziądz

Elegancko i przytulnie

Hotel - Restauracja „Rad” to komfortowy kompleks położony w spokojnej części Grudziądza, w odległości ok. 3 km od jego centrum. Obiekt spełnia optymalne warunki wypoczynku i podczas uciążliwej podróży może stać się prawdziwie bezpieczną przystanią.

Hotel „Rad” usytuowany jest na 8000m2 terenu urządzonego w formie ogrodu, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu. Posiada dogodne położenie komunikacyjne, stanowi doskonałą bazę wypadową. Profesjonalny personel, całodobowa obsługa, pokoje dla niepalących, 170 miejsc noclegowych to jego atuty!

Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, TV-sat, telefon. Apartamenty posiadają własną lodówkę.

Restauracja „Rad” to doskonałej jakości potrawy kuchni polskiej. Wysublimowane smaki zawdzięcza ona świeżym składnikom oraz perfekcyjnemu przygotowaniu według starannie opracowanych przepisów. Restauracja „Rad” to także wyjątkowy wystrój i harmonijne wnętrza.

W ofercie obiektu znajduje się również Kręgielnia MK Bowling. To 8 torów (4 z nich z bandami ułatwiającymi grę dzieciom), 3 stoły bilardowe. Obiekt urządzony jest według najwyższych standardów, wyposażony w profesjonalny sprzęt. Na torach do dyspozycji miła i fachowa obsługa oferująca instruktaż oraz pomoc. Dla gości hotelowych specjalne promocje.

Cena oferty:

Pokój 1-osobowy 120zł

Pokój 2-osobowy 160zł, apartament 190zł, pokój de lux 170zł

W cenie:

śniadanie w formie bufetu szwedzkiego,

parking,

bezprzewodowy dostęp do internetu.

Ceny te obowiązują w nowej części hotelowej od piątku do niedzieli.

Poza tym stała promocja w starej części hotelowej:

Pokój 1-osobowy 90zł, 2-osobowy 130zł (promocja bez ograniczenia czasowego).

 

HOTEL- RESTAURACJA RAD S.C.

Jan Grabiński, Małgorzata Zabłotna, Magdalena Dzikowska

ul. Chełmińska 144, 86-300 Grudziądz

tel.: 56/ 46-555-06, fax: 56/ 46-12-334

recepcja@hotelrad.pl

www.hotelrad.pl

Patrycja Wakowska, tel.: 661-249-780

 

 

 

 

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit