Pokoje Gościnne Jordan/Kraków

Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 02-05.07.2010

Zaproszenie na Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie i koncert Finałowy - Szalom na Szerokiej.

Krakowski Kazimierz - to największa scena, na której przez blisko siedem godzin trwa koncert światowej muzyki żydowskiej. W tańcu i wspólnej zabawie zacierają się różnice wyznań, kultur, języków i zwyczajów. Świat żydowskiej muzyki łączy wszystkich niezależnie od tego skąd i kim są. To na pewno jeden z ostatnich "cudów na Kazimierzu".

Pakiet promocyjny w terminie 02 - 05.07.2010
- zakwaterowanie w Pokojach Gościnnych*** - 3 noclegi w pokoju 2-osobowym (pełen węzeł sanitarny, TV, telefon, mały sejf, dostęp do internetu) wraz ze śniadaniami w formie bufetu
- 03.07.2010 wycieczka do Muzeum Auschwitz- Birkenau
- 04.07.2010 - udział w koncercie finałowym „Szalom na Szerokiej"
- GRATIS wycieczka obejmująca zwiedzanie Starego Miasta oraz dzielnicy żydowskiej Kazimierz meleksem wyposażonym w system audio.

Zobacz koniecznie:
- XV Jubileuszowy Letni Festiwal Jazzowy w Piwnicy Pod Baranami ( 04.07-18.08.2010 ) zorganizowany po raz pierwszy w roku 1996 w trakcie obchodów 40-lecia klubu. Z roku na rok festiwal powiększał swoją formułę prezentując coraz więcej koncertów nie tylko w salach klubu, ale również w Filharmonii Krakowskiej, teatrach, galeriach oraz w miejscach plenerowych. Festiwal co roku składa się z ok. 50 koncertów, na których występuje blisko 200 polskich zagranicznych artystów.

III Podgórskie Targi Rzeczy Wyjątkowych ( 3-4.07.2010 ) - w tym dniu na Rynku Podgórskim - słynnym miejscu w Krakowie, wystawione będzie ponad 20 dużych drewnianych kiosków jarmarcznych, a w nich pojawią się towary produkowane, wyrabiane i tworzone w Podgórzu. Będzie można oglądnąć i kupić m.in. ręcznie wykonywane kilimy i gobeliny, ceramiczne anioły, witraże i witrażyki, lustra, biżuterię i artystyczne fotografie. Lalki porcelanowe w strojach regionalnych z pracowni artystycznej i piękne dziecięce lalki z jedynej w Polsce fabryki. Skórzane torby, antyki, złocone ramy i gipsowe sztukaterie nadal nie wyczerpują listy atrakcyjnych towarów. A na deser będzie można nabyć pyszne wyroby cukiernicze. A wszystko to z małych i większych firm, zakładów rzemieślniczych, pracowni artystycznych mieszczących się na prawym brzegu Wisły!

Cena oferty:  495 PLN/osoba w pokoju DBL Oferta ważna przy założeniu min. 2 osób

Istnieje możliwość rezerwacji transferów lotnisko Balice - hotel - lotnisko Balice w cenie 100 PLN/ osoba ( W obydwie strony) przy min. 2 os.

Pokoje Gościnne Jordan
ul. Długa 9
31-147 Kraków
tel 12 430 02 95

festiwal_2

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit