Hotel „Tęczowy Młyn” / Kielce

Kieruj się dobrym smakiem... Zapraszamy do hotelu „Tęczowy Młyn” w Kielcach

Hotel „Tęczowy Młyn” to nowopowstały, wielofunkcyjny obiekt o wysokim standardzie, położony w Kielcach w odległości 4 km od centrum miasta. Hotel oferuje 100 przytulnych pokoi o kameralnej atmosferze, urządzonych w ciepłej kolorystyce, sprzyjającej wypoczynkowi, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo i komfortowo. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, tv-sat, bezpośrednią łączność telefoniczną oraz możliwość połączenia z internetem. W pokojach znajdują się łóżka pojedyncze oraz łoża małżeńskie . W swojej ofercie posiadamy również salę konferencyjną, salę bankietową i restaurację. Pomieszczenia te są przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminarium, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Dodatkowy relaks zapewni wizyta w saunie i w przestronnym ogrodzie piwnym a elegancka restauracja zadba o zwieńczenie przyjemności wyśmienitym posiłkiem. Dzięki wyczuciu kulinarnemu Szefa Kuchni nasza restauracja jest miejscem interesujących spotkań smakoszy i zwolenników budowania efektywnych relacji z klientami świata biznesu.

Hotel „Tęczowy Młyn” to nowopowstały, ekskluzywny, wielofunkcyjny obiekt o wysokim standardzie, położony w Kielcach w odległości 4 km od centrum miasta.

Hotel oferuje 100 przytulnych pokoi o kameralnej atmosferze, urządzonych w ciepłej kolorystyce, sprzyjającej wypoczynkowi, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo i komfortowo. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, tv-sat, bezpośrednią łączność telefoniczną oraz możliwość połączenia z internetem.

W pokojach znajdują się łóżka pojedyncze oraz łoża małżeńskie . W swojej ofercie posiadamy również salę konferencyjną, salę bankietową i restaurację. Pomieszczenia te są przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminarium, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Dodatkowy relaks zapewni wizyta w saunie i w przestronnym ogrodzie piwnym a elegancka restauracja zadba o zwieńczenie przyjemności wyśmienitym posiłkiem. Dzięki wyczuciu kulinarnemu Szefa Kuchni nasza restauracja jest miejscem interesujących spotkań smakoszy i zwolenników budowania efektywnych relacji z klientami świata biznesu.

Codziennie rano zapraszamy na znakomite śniadania w formie bufetu, a w ciągu dnia proponujemy drobne przekąski i szeroki wybór napojów oraz drinków.
W Hotelu "Tęczo Młyn” dbamy o naszych gości zapewniając wszystkie ważne udogodnienia takie, jak czynna całą dobę recepcja, parking nadzorowany, winda, Internet przewodowy i bezprzewodowy - WLAN. W bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje się postój taksówek. Oferujemy również pomoc w wynajęciu samochodu.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit