Sofitel Grand Sopot

Les Femmes w Grandzie!

Wszystkich wielbicieli wyśmienitej kuchni i muzyki poważnej przedstawionej w niekonwencjonalny sposób zapraszamy 23 marca na koncert Les Femmes, połączony z kreatywną kuchnią hotelu Sofitel Grand Sopot!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór,  podczas którego sztuka, teatr, muzyka i wyśmienita kuchnia połączą się i stworzą czarujący wieczór! Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy nietuzinkowe spotkanie z zespołem Les Femmes, połączone z wyborną  4-daniową kolacją!

Kwartet Les Femmes tworzą cztery, pełne energii kobiety, które chcą podzielić się z Państwem swoją miłością do muzyki klasycznej. Ensemble jest wyrazem ich pasji artystycznej oraz kunsztownego i pomysłowego wykonania muzyki klasycznej. Bogate umiejętności, a także wzajemne inspiracje dają mu możliwość stworzenia niepowtarzalnego widowiska, kameralnej przestrzeni wypełnionej dźwiękami płynącymi z głębi duszy.

Koncert odbędzie się 23 marca 2013 r. w hotelu Sofitel Grand Sopot  o godzinie 19:00.

Cena oferty: 150 zł/ osoba. Koncert w cenie kolacji.

 

Sofitel Grand Sopot

Powstańców Warszawy 12/14

81-718 Sopot

Pomorskie

Tel.: 58/ 520 60 60

H3419-RE@sofitel.com

Dział Rezerwacji

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit