Dom Wycieczkowy Bryza / Świnoujście

Majówka z morską Bryzą

Serdecznie zapraszamy Państwa na długi 5-dniowy weekend majowy do naszego Ośrodka Bryza w Świnoujściu. Czeka na Państwa wiele atrakcji turystycznych oraz ciekawy program imprez plenerowych.

Ośrodek oferuje funkcjonalne apartamenty, gustownie urządzone pokoje 1- i 2-osobowe z łazienkami, przestronne pokoje 2-osobowe z umywalkami oraz pokoje 3-osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję kablową i lodówki. Posiadamy świetlicę ze stołem do ping-ponga, restaurację, boisko do siatkówki i koszykówki oraz wypożyczalnię rowerów.

Zapraszamy Państwa do najpiękniejszego uzdrowiska,  położonego na 44 wyspach. Tylko w Świnoujściu w terminie majowym czekać na Państwa będzie mnóstwo atrakcji, m.in. Święto Śledzia, występ Orkiestry Garnizonowej, koncert zespołu Nasty Ladies oraz mnóstwo konkursów tanecznych, sportowych, ogniska. W słoneczny dzień zapraszamy na najszerszą i najpiękniejszą plażę w regionie wraz z najdłuższym w Europie kamiennym falochronem ze Stawa „Młyny”, słynnym znakiem nawigacyjnym w kształcie wiatraka. Osoby lubiące aktywny wypoczynek również znajdą tu coś dla siebie. Świnoujście dzięki swojemu położeniu sprzyja organizowaniu wycieczek rowerowych jak i pieszych. Polecamy spacer przepiękną promenadą transgraniczną łączącą Świnoujście z niemieckim Heringsdorfem. Promenada ta bierze udział w konkursie „7 cudów Funduszy Europejskich”.

Serdecznie zapraszamy!!!

Cena oferty:

Cena za cały 5 dniowy pobyt z wyżywieniem, tj.- śniadaniem i obiadokolacją w zależności od rodzaju pokoju wynosi od 250 zł za osobę. Dodatkowo wszystkich gości zapraszamy codziennie do naszej restauracji na słodki poczęstunek przy kawie.

Dodatkowo płatne:

opłata uzdrowiskowa 4 zł/dzień/osobę;

wypożyczenie roweru 20 zł/ dobę;

opłata za zwierzę 15 zł/ dobę.

Oferta obowiązuje w terminie: 26 kwietnia – 5 maja 2013 roku.

 

Dom Wycieczkowy Bryza

72-600 Świnoujście

Woj. zachodniopomorskie

ul. Gdyńska 28

tel. 91 321 24 91

bryza@hotele-tur.com.pl

www.hotele-tur.com.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit