Majówka z morską Bryzą Świnoujście 2015

Długi 3-dniowy weekend majowy w Ośrodku BRYZA w Świnoujściu. Czeka wiele atrakcji turystycznych oraz ciekawy program imprez plenerowych.

Ośrodek oferuje funkcjonalne apartamenty, gustownie urządzone pokoje 1 i 2 osobowe z łazienkami, przestronne pokoje 2 osobowe z umywalkami oraz pokoje 3 osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizję kablową i lodówki oraz bezprzewodowy Internet. Posiadamy świetlicę ze stołem do ping-ponga, restaurację, ogrodzony, monitorowany, bezpłatny parking, boisko do siatkówki i koszykówki oraz wypożyczalnię rowerów.

W maju  w Świnoujściu czeka  mnóstwo atrakcji między innymi „Piracka Przygoda", Koncert zespołu Power of Trinity, Kabaret dla dzieci Cziko-Friko & Bąbel w wykonaniu aktorów Teatru Lalek „Pleciuga" ze Szczecina, pokaz sprzętu wojskowego i uzbrojenia oraz wiele innych. Zachęcamy do spacerów najszerszą i najpiękniejszą plażą w Polsce lub przepiękną promenadą transgraniczną łączącą Świnoujście z niemieckim Heringsdorfem. Polecane są również malowniczo położone i profesjonalnie przygotowane trasy rowerowe.

Ośrodek BRYZA przygotował dla rodzin 2+1

Pakiet „Małego Pirata"

Cena 340 zł za 3 osoby za 3 dni.

Pakiet obejmuje:

 3 noclegi w pokoju 3 osobowym ze śniadaniami

 dwugodzinny rejs statkiem pirackim

 bezpłatny, monitorowany parking

 bezpłatny dostęp do internetu,

Cena pakietu uwzględnia 17,5 % rabat od standardowej ceny pokoju 3 osobowego ze śniadaniem.

Dodatkowo płatne:

 śniadanie dla dziecka

 wypożyczenie roweru 20 zł/ dobę

 opłata za zwierzę 15 zł/ dobę

 opłata uzdrowiskowa 4 zł/dzień/osobę

Oferta obowiązuje w terminie:

30.04- 03.05.2015 r.

Dom Wycieczkowy Bryza

72-600 Świnoujście

Woj. zachodniopomorskie

ul. Gdyńska 28

tel/fax. 91 321 24 91

bryza@hotele-tur.com.pl

www.hotele-tur.com.pl

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit