Hotel IKAR / Bydgoszcz

Oferta specjalna dla Gości weekendowych

Bywalcy Hotelu Ikar polecają go gorąco wszystkim, którzy szukają cichego i niedrogiego hotelu w Bydgoszczy. Miło czytać na forum takie wpisy: „Bardzo dobre wrażenia, czysty, zadbany hotel w spokojnym i zacisznym miejscu, chociaż przy głównym szlaku komunikacyjnym. Dojazd samochodem do centrum zajmuje kilka minut”.

Hotel IKAR położony jest przy głównej drodze wylotowej na Poznań, klika minut od centrum miasta. W odległości 300 m znajduje sieć linii autobusowych komunikacji miejskiej, którymi można swobodnie dotrzeć do dowolnego miejsca w Bydgoszczy.

Hotel stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania naszego miasta i regionu. Atrakcyjność lokalizacji hotelu zwiększa także sąsiedztwo Portu Lotniczego oraz łatwość dojazdu do Dworca PKP i PKS.

W hotelu znajduje się restauracja z drink barem „Dedal”, serwująca kuchnię polską i międzynarodową. Śniadania dostępne są od godz. 7:00.

W każdym pokoju Gość ma dostęp do bezpłatnego sieciowego internetu.

Hotel gwarantuje także bezpłatny parking dozorowany dla gości hotelowych.

Cena oferty:

Spędzając u nas dwie doby od piątku do niedzieli lub od soboty do poniedziałku – Gość płaci tylko za pierwszą dobę.

Oferta nie obejmuje śniadań.

Hotel IKAR

85-312 Bydgoszcz, ul. Szubińska 32

Tel.: 52/ 366 80 00 / fax: 366 80 11

recepcja@hotel-ikar.pl

www.hotel-ikar.pl

Mirosław Wołodko

Jadwiga Ostrowska
Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit