Biuro Usług Turystycznych „Gacek” Jerzy Roszkiewicz / Kraków

Oko w oko z człowiekiem pierwotnym

Spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM w największej jaskini Jury Krakowsko – Częstochowskiej – Jaskini Wierzchowskiej Górnej. Zwiedzanie czeluści, korytarzy i przesmyków oraz pradawne opowieści NEOLITOSA

Oferta zawiera 50 – minutowe zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej oraz wyjątkowe, często bardzo zaskakujące i niespodziewane spotkanie z ostatnim do dziś żyjącym człowiekiem pierwotnym [turyści nie wiedzą w którym momencie pojawi się NEOLITOS]. Opowie on o czasach paleolitu i neolitu, o tym jak żyło się ludziom w tych epokach i w jaki sposób wykorzystywano jaskini.

Promocja weekendowa polega na otrzymaniu preferencyjnej ceny biletu wstępu na zwiedzanie obiektu, po podaniu specjalnego hasła dostępu: „Oko w oko z NEOLITOSEM”. Bilet w przypadku os m.in. Dorosłych tańszy jest aż o 4,00 pln, w przypadku dzieci i młodzieży o 2,00 pln.

Ponad to na trasie zwiedzania turyści będą mogli zobaczyć ekspozycje z zakresu m.in. geologii, geomorfologii, paleontologii, makiety pradawnych zwierząt, skamieniałości i wiele l innych.

CENA OFERTY 10,00 PLN

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit