Hotel Europa/ Kalisz

Płacisz za dwa – śpisz trzy noclegi

Hotel Europa w Kaliszu, rok zał. 1799 – najstarszy hotel w najstarszym mieście Polski – usytuowany jest przy Alei Wolności uchodzącej za najpiękniejszą z kaliskich ulic. Hotel mieści się w ścisłym centrum kulturalno-biznesowym. Tylko 200 m dzieli go od Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego, parku miejskiego i staromiejskiego rynku. Z okien hotelu można podziwiać Aleję Wolności z klasycystycznymi kamieniczkami, teatr i rzekę Prosnę z licznymi mostami, dodającym widokowi uroku.

Dzisiejsze oblicze Hotelu Europa powstało na podwalinach dwustuletniej tradycji. Jest on miejscem, gdzie kultywuje się polską gościnność i europejski standard.
Oferuje pokoje standardowe (1-, 2-, 3-osobowe) oraz pokoje o wysokim standardzie (Pokój Super Lux, Pokój Lux, Komnatę Bursztynową, Apartament Egipski, Pokój Rzymski, Pokój Angielski, Pokoje DeLuxe).
Pokoje o wysokim standardzie wyposażone są w: łoże, TV LCD 42, DVD, bibliotekę filmów, klimatyzację, lodówkę, telefon, sejf, WiFi, mini bar gratis oraz łazienkę z jacuzzi lub wanną z hydromasażem, płaszczem kąpielowym, pantoflami, kosmetykami hotelowymi i suszarką.

Pokój Rzymski – duma hotelu – oddaje piękno antycznej kultury.

W Komnacie Bursztynowej, dzięki bursztynom wykorzystanym w designie, zachwyca gra świateł.

Atrakcją Apartamentu Egipskiego jest ręcznie rzeźbione łoże wodne z baldachimem, stylowa łazienka z wanną z hydromasażem.

Z kolei Pokój Super Lux odznacza się nowoczesną aranżacją.

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego z bogatym wyborem serów i wędlin, warzyw, świeżych owoców oraz domowym ciastem i aromatyczną kawą. Na życzenia gości serwowane są świeżo smażone omlety, jajecznica na boczku lub łososiu i naleśniki.
Hotel Europa współpracuje z pobliskimi restauracjami oraz pubami, w których goście hotelu otrzymują rabat.

Promocja:
Podczas długich weekendów w sierpniu, listopadzie i grudniu 2014, przy rezerwacji dwóch noclegów w dowolnym typie pokoju, trzeci nocleg jest gratis. Poza tym na gości czeka prezent powitalny (butelka wina musującego, słodka niespodzianka, patera owoców), bezpłatne WiFi, jednorazowy bezpłatny wstęp do Richmont Music Club & Restaurant dla 2 osób. Na życzenie śniadanie może być podane do pokoju i jest możliwość późniejszego wymeldowania (do godz. 14).

Czas trwania oferty:
13.08 – 17.08.2014 r.
30.10 – 02.11.2014 r.
22.12 – 31.12.2014 r.

Hotel Europa Kalisz

Aleja Wolności 5
62-800 Kalisz
Wielkopolskie
+48 62/ 767 20 31 - 33
recepcja@hotel-europa.pl
www.hotel-europa.pl
https://www.facebook.com/pages/Hotel-Europa-Kalisz/384487318307860

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit