Jordan Pokoje Gościnne / Kraków

Romantyczny krakowski weekend

Nastrojowo i romantycznie spędzone chwile we dwoje w urokliwym Krakowie

Promocyjna oferta obejmuje:
2 noclegi w eleganckim i komfortowym pokoju 2-osobowym z pełnym węzłem sanitarnym
Romantyczny upominek powitalny przygotowany specjalnie dla Państwa
Kolacja dla 2-ch osób w cudownej scenerii Starego Miasta*
Zabieg SPA – do wyboru masaż relaksacyjny całego ciała lub zabieg czekoladowy modelujący sylwetkę w profesjonalnym studiu urody w centrum miasta **
• Masaż relaksacyjny - odpręża, orzeźwia i regeneruje organizm po długotrwałym wysiłku zarówno fizycznym jak i psychicznym, związanym z codziennym stresem. Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia. Likwiduje mimowolne napięcia mięśni. Przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi.
• Shaping Cocoa Wrap – Zabieg czekoladowy modelujący - działa wyszczuplająco, wygładzająco, ujędrniająco i nawilżająco na skórę. Likwiduje cellulit, redukuje tłuszcz, modeluje sylwetkę, eliminuje stres, relaksuje ciało i zmysły, dodając energii i witalności. Wyciąg z ziaren kakaowca pobudza organizm do produkcji endorfin, tzw. hormonów szczęścia, które odpowiadają za Twoje dobre samopoczucie.
* Kolacja obejmuje pierwsze i drugie danie – bez napoi
** Możliwy inny wybór zabiegów.

Oferta ważna przy założeniu minimum 2-ch osób.
Warunkiem dokonania rezerwacji jest złożenie zamówienia poprzez pocztę elektroniczną na adres nocleg@jordan.pl oraz potwierdzenie rezerwacji wpłatą zaliczki w wysokości opłaty za pierwszą dobę lub podaniem numeru karty kredytowej wraz z datą ważności jako zabezpieczenie rezerwacji.
Warunkiem realizacji pakietu jest złożenie zamówienia przynajmniej z 14 dniowym wyprzedzeniem.

Cena pakietu: 490 PLN / 1 osoba
(Jest to cena za osobę w pokoju 2-osobowym za cały pobyt. Śniadanie w formie bufetu oraz podatek VAT wliczony w cenę noclegu. )
UWAGA - Oferta promocyjna bez możliwości anulacji.

Cena oferty:

490 PLN / 1 osoba w pokoju dbl
Oferta ważna przy założeniu min. 2 osób

Kontakt:

Jordan Pokoje Gościnne
ul. Długa 9, 31-147 Kraków
tel.: +48 12 430 02 92, fax: +48 12 422 82 26
e-mail: nocleg@jordan.pl
www.nocleg.jordan.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit