Pensjonat Sarmacja / Ryn

Sarmacja zaprasza!

Pensjonat Sarmacja - unikatowy, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju Dwór Sarmacki na Mazurach - zaprasza.

Chcesz wypocząć z dala od miejskiego zgiełku? Jeżeli tak to możesz to zrobić u nas!Pensjonat Sarmacja otacza 10-letni drzewostan - sosny, świerki, czerwone dęby, modrzewie, klony i brzozy - rosną na obszarze 1 hektara. 
Pensjonat Sarmacja jest bardzo kameralnym i rodzinnym domem. Posiada 10 obszernych pokoi, z których każdy ma własną wygodną łazienkę. Dysponuje dwoma apartamentami, z których jeden na piętrze, może spełniać wymagania osoby niepełnosprawnej. 
W każdym pokoju jest telewizja satelitarna z 10 programami TV i radiowymi.
Na parterze znajduje się reprezentacyjny holl, jadalnia z barem i kominkiem. Jest też sala konferencyjna do szkoleń, seminariów i spotkań dla 40 osób. 
Pensjonat posiada obszerny podziemny garaż na 10 samochodów. 
Kuchnia Sarmacji serwuje staropolskie dania, które dostarczane są do jadalni własną windą kuchenną. Na stole obowiązkowo świeża i wędzona ryba - płoć, sandacz, sieja, sielawa, leszcz, szczupak, okoń i węgorz.
Dwór Sarmacja ma własny dostęp do jeziora Ryńskiego. Przy brzegu pomost, sprzęt do pływania, miejsce do plażowania i na ognisko.

Wybierz sobie pokój, a my ci przygotujemy super ofertę z całodziennym pysznym, staropolskim jedzeniem!

Pensjonat Sarmacja

Rybical 40, 11-520 Ryn

tel.:  +48 87/ 420 79 00

sarmacja@sarmacja.pl

www.sarmacja.pl


Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit