Hotel Krynica Conference & SPA/ Krynica Zdrój

Stylowy Weekend

Wakacje to dobry moment na znalezienie swojego indywidualnego, niepowtarzalnego stylu… Kreujmy siebie korzystając z porady stylistki Goshy, która doradzi i podpowie…

W cenie promocyjnego  pakietu zawarte jest:

- nocleg w hotelu ****

- sobotni wieczór ze Stylistką Goshą

- przepyszne śniadanie w Restauracji „Różana”

- nielimitowane korzystanie z basenu, jacuzzi, sali fitness, kompleksu saun, bezprzewodowego Internetu na terenie całego hotelu i bezpłatnego parkingu.

- animacje: aquaaerobik, warsztaty taneczne dla dzieci, mini disco

W sobotę, 21 sierpnia w Hotelu Krynica odbędzie się bezpłatne spotkanie ze znaną i cenioną stylistką Małgorzatą Kusper „Goshą”. Stylistka z Krakowa zaprezentuje najnowsze trendy w modzie, opowie o jesienno-zimowych nowościach w makijażu oraz dodatkach.

Stylistka, która już po raz kolejny będzie gościem specjalnym Hotelu Krynica, wszystkim zainteresowanym udzieli rad jak ustrzec się przed wizerunkową wpadką oraz analizując sylwetkę zainteresowanych Pań i Panów wskaże, co powinno się eksponować, a co ukrywać, by zawsze czuć się atrakcyjnie i pięknie.

Cena oferty: 140 zł/ osoba w pokoju 2-osobowym*

Kontakt: 18/ 473-71-00 Recepcja Hotelu Krynica

Rezerwacja: recepcja@hotelkrynica.eu


 

 

 

 

 

 

 

Hotel Krynica Conference & SPA ****

33-380 Krynica Zdrój

tel.: 18/ 473-71-00, fax: 18/ 473-71-10

www.hotelkrynica.eu   recepcja@hotelkrynica.eu

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit