Mazury

„Wakacje pod żaglami” – aktywna forma wypoczynku dla najmłodszych

Róża Wiatrów 6

Wypoczynek pod żaglami z największą w Polsce szkołą żeglarską – Różą Wiatrów. Wakacyjne rejsy i obozy.

Żeglarstwo jest jedną z najciekawszych dyscyplin sportowych. Czas pobytu dziecka na obozie żeglarskim wypełniają zajęcia poświecone zdobywaniu praktycznej wiedzy z teorii żeglowania, budowy jachtu czy meteorologii. Rejs Krainą Wielkich Jezior Mazurskich to wspaniała okazja, aby poznać uroki północnej części Mazur. Piękne krajobrazy i pełne uroku przystanie spowodują, że będzie to niepowtarzalna żeglarska przygoda. Żagle to nauka poprzez zabawę, radość i satysfakcja dzieci ze zdobytych umiejętności oraz świetna zabawa w towarzystwie rówieśników. Podczas żeglowania kształtuje się samodzielność, zaradność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji od najmłodszych lat. Początkujący młodzi żeglarze uczą się pracy w grupie, a dzięki przebywaniu w gronie rówieśników mają szansę stworzyć zgraną żeglarską paczkę i nawiązać przyjaźnie na długie lata.

Trasa rejsu wiedzie między innymi przez jeziora Mamry, Przystań, Dobskie, Łabap, Dargin, Kisajno, Jagodne, Boczne i inne, o łącznej powierzchni ponad 100 km2. Podczas rejsu zwiedzanie wielu ciekawych miejsc, w tym twierdzy Boyen w Giżycku, bunkrów w Przystani, zespołu pałacowego w Sztynorcie.

Oferta obejmuje:

Rejs „Tydzień w Krainie Wielkich Jezior" organizowany jest w trakcie całych wakacji.

Żeglarska podróż odbywać się będzie na wygodnych jachtach typu Fortuna 27, lub podobne (wersja lux).

Opiękę nad uczestnikami sprawować będzie instruktor, posiadający odpowiedni stopień żeglarski i doświadczenie.

Adepci żeglarstwa mogą skorzystać również z tematycznych imprez stacjonarnych, takich jak: obozy paintballowe, czy paintallowo-quadowe.

Cena rejsu:

Cena niezależnie od turnusu: 1 095,00 zł

Cena obejmuje rejs na jachtach kabinowych z pełnym wyżywieniem, opiękę kadry, ubezpieczenie oraz noclegi w kabinach jachtów.

 

Kontakt:Róża Wiatrów

Róża Wiatrów

ul. Wodociągowa 1
11-600 Węgorzewo

Warmińsko-Mazurskie

tel. (87) 737 14 52

recepcja@roza.pl

www.roza.plRóża Wiatrów 4

Bartosz Milewski

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit