Hotel Dunajec/ Zgłobice, Małopolska

Weekend 2+

Hotel stoi w niewielkiej odległości od pieknej rzeki Dunajec, tuż przy drodze miedzynarodowej E40 Kraków -Tarnów. Spragnionym wypoczynku, na pobyt przez weekend, od piątku do niedzieli lub od soboty do poniedziałku, proponuje atrakcyjną zniżkę.

W Hotelu Dunajec czekają miejsca noclegowe w nowoczesnych pokojach o wysokim standardzie wyposażenia. Są to pokoje 1-, 2-, 3-, 4-osobowe,  a także apartament oraz pokój przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych.

Pokoje wyposażone są w telefon, TV z odbiorem telewizji naziemnej i nowoczesny węzeł sanitarny, a także przyłącze sieci Internet stałe lub bezprzewodowe Wi-Fi (HotSpot) z zasięgiem w budynku, jak i na całym terenie Hotelu Dunajec.

Każdy z pokoi posiada łazienkę z prysznicem i jest wyposażony w biurko. Większość posiada balkon.

Hotelowa restauracja oferuje szeroki wybór potraw kuchni polskiej i europejskiej. Rano w hotelu serwowane jest obfite śniadanie, które jest gratis.

Hotel Dunajec posiada czynną przez całą dobę recepcję i bezpłatny parking.

Oferta weekendowa:

Promocja weekendowa - do 25% rabatu na dwa noclegi w trakcie weekendu (od piątku do niedzieli lub od soboty do poniedziałku).

Czas trwania oferty:

Promocja stała.

 

HOTEL DUNAJEC

ul. Krakowska 85, 33-113 Zgłobice

Małopolska

tel.: 14/ 674 11 11, fax: 14/ 674 11 13

hotel@hoteldunajec.pl

www.hoteldunajec.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit