Fero Active / Korbielów

Weekend dla dwojga

Fero Active / Korbielów

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami... Tak zaczynała się spora część bajek. Tęsknisz za taką właśnie scenerią? Marzysz, aby rano budził Cię szum drzew i szemranie górskiego potoku? Spełnienie tych marzeń jest na wyciągnięcie ręki.

Tym, co najbardziej Cię zachwyci, są jednak krajobrazy Beskidu Żywieckiego. Górskie wzniesienia i strumyki, gęste lasy i oświetlone promieniami słońca polany to widoki, które na długo zachowasz w pamięci. Nic dziwnego – Korbielów słynie nie tylko ze swoich tras narciarskich czy wyciągów, ale i pejzaży. Pejzaże te możesz podziwiać dzięki licznym szlakom turystycznym, zarówno pieszym, jak i rowerowym. Twój „góral” na pewno sprawdzi się tu lepiej niż w miejskiej dżungli. Możesz tu też spróbować nordic walking czy jazdy konnej – wystarczy, że odwiedzić tutejszą stadninę koni huculskich.

Zabierz swoją drugą połówkę do Fero Active, 2 noclegi ze śniadaniami oraz romantyczną kolację kupisz w rewelacyjnie niskiej cenie 299 zł  za parę.

Cena oferty: 299 zł / paraFero Active / Korbielów

-       2 noclegi

-       2 śniadania

-       Romantyczna kolacja

-       Możliwość korzystania z sauny

-       Parking

Oferta ważna do odwołania.

Fero Active / Korbielów

Fero Active

Korbielów, Graniczna 17

Tel.: 33/ 863 40 13

www.hotelfero.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit