Hotel Zbyszko / Goniądz

Weekend w Hotelu Zbyszko

Hotel-Zbyszko-Goniadz1

Hotel Zbyszko jest malowniczo położony nad rzeką Biebrzą, w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Oferuje 50 miejsc noclegowych.

Hotel Zbyszko posiada komfortowe warunki noclegowe. 45 pokoi 1-,2- i 3-osobowych, z których każdy posiada pełny węzeł sanitarny i TV-sat. Do dyspozycji odwiedzających są również Bar i Restauracja ze specjałami kuchni regionalnej. Lokalizacja Hotelu pozwala w pełni rozkoszować się niezwykłym krajobrazem rozlewisk Biebrzy. Stwarza to wspaniałe warunki do rekreacji, aktywnego wypoczynku, spotkań. Oferuje pełen zakres usług związanych z organizacją konferencji i szkoleń.

W marcu ubiegłego roku firma rozpoczęła budowę nowego luksusowego hotelu**** w Goniądzu. Zakończenie inwestycji planowane jest w czerwcu 2014 r.

Do dyspozycji Gości będzie 110 miejsc noclegowych, w tym 60 nowych, w 27 pokojach i apartamentach o standardzie czterech gwiazdek. Pokoje wyposażone będą w TV -Sat, mini bar, telefon, dostęp do internetu i występować będą w dwóch podstawowych aranżacjach, z łożem małżeńskim lub z dwoma pojedynczymi łóżkami.
Każdy pokój posiadać będzie łazienkę z prysznicem.

Część gastronomiczną stanowić będą Restauracja dla 250 osób oraz Lobby Bar. Wyjątkowego charakteru Restauracji nada przepiękny widok rozciągający się na rozlewiska Biebrzy. Restauracja serwować będzie znakomite specjały kuchni regionalnej.

 

Cena oferty:Hotel-Zbyszko-Goniadz2

Pakiet promocyjny Hotelu Zbyszko.

2 noclegi, pobyt od piątku do niedzieli

2 śniadania i 2 obiadokolacje

Cena: 179 zł/os.

Dzieci do lat 5 bezpłatnie, dzieci do lat 12 – 40% zniżki

Hotel organizuje: wyprawy do Biebrzańskiego Parku Narodowego,

jazdę konną, spływy kajakowe, zwiedzanie Twierdzy Osowiec.

 

Kontakt:Hotel-Zbyszko-Goniadz3

Hotel Zbyszko

ul. Św. Rozalii 13

19-110 Goniądz

woj. podlaskie

tel.: 85/ 738 00 74

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit