Kiermusy, Dworek nad Łąkami

Weekend w miejscu niezwykłym

Zaledwie 150 kilometrów od wielkomiejskiej stolicy, z dala od jej zgiełku, w otulinie Narwiańskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego leżą Kiermusy, a w nich Dworek nad Łąkami, zwany „Ostoją żubra i tradycji szlacheckiej”. Jedyne takie miejsce w Polsce.

Kiermusiańskie włości to kompleks historyczno-wypoczynkowy, który składa się z kilku obiektów o niespotykanym na taką skalę charakterze. W skład kompleksu wchodzą Dworek, Jantarowy Kasztel, Karczma Rzym, Dworskie Czworaki i Domek Rasputina. Wszystkie budowle wzrastały w oparciu o przekazy architektoniczne naszych przodków – z drewna i kamienia, zaś przedmioty wypełniające wnętrza mają dużą wartość historyczną i muzealną, łącząc w sobie luksus z wyrafinowaną prostotą. Już od kilkunastu lat Kiermusy specjalizują się w organizowaniu wypoczynku zarówno grupom zorganizowanym, jak i gościom indywidualnym. To tutaj powstała pierwsza prywatna zagroda hodowlana Żubra w Polsce, która uatrakcyjnia czas Gości oraz wycieczek szkolnych.

Kiermusy są kompleksowo przygotowane do podjęcia każdego przedsięwzięcia w sposób, który przewyższy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Renoma obiektu jest potwierdzona w szerokich kręgach świata biznesu, usług hotelarskich i turystycznych, a także w ocenie prywatnych odbiorców.

Promocyjny pakiet weekendowy z Żubrem w Kiermusach w cenie 190 PLN (za dobę) obejmuje:

- nocleg w Karczmie Rzym, śniadanie, wejście do Ostoi Żubra;

- wejście do Muzeum Oręża Polskiego im. Jerzego Hoffmana w Kiermusach  (niedziela, godz. 12:00-18:00).

Czas trwania oferty:

Oferta obowiązuje od piątku do niedzieli, od 15 lipca do 15 grudnia 2013 roku.


Kiermusy, Dworek nad Łąkami, Andrzej Żamojda

Kiermusy 12, 16-080 Tykocin

Podlaskie

Tel.: 85/ 742 16 70, fax: 85/ 742 16 02

promocja@kiermusy.com.pl

Prosimy kontaktować się z Panią Agnieszką LitwińczukDodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit