Zagroda Osoczników / Dolistowo Stare, woj. podlaskie

Weekend w Zagrodzie Osoczników

Zagroda Osoczników / Dolistowo Stare, woj. podlaskie

Przenieśmy się w okolice środkowego basenu Biebrzańskiego Parku Narodowego, w pobliże rezerwatu Czerwone Bagno. Brzmi tajemniczo? To prawda. Trzeba przyznać, że o każdej porze roku jest to miejsce bardzo urokliwe. Położona w tych pięknych okolicznościach przyrody Zagroda Osoczników zaprasza wszystkich spragnionych odpoczynku na łonie natury - rodziny z dziećmi, grupy zorganizowane i turystów indywidualnych.

Gospodarstwo agroturystyczne Zagroda Osoczników posadowiło się nad Biebrzą, w miejscowości Dolistowo Stare. Oferuje samodzielny, nowy, całoroczny domek pod wynajem na wyłączność (tzn. nie na pokoje). Do dyspozycji gości są dwie sypialnie, salon z kominkiem oraz całkowicie wyposażona kuchnia. W domku jest stały dostęp do internetu, tv.

W gospodarstwie do dyspozycji gości jest również sprzęt sportowy- rowery, kajaki, sanki. W pobliżu miejscowości znajdują się bowiem liczne szlaki rowerowe oraz szlak wodny Biebrzą. Zagroda Osoczników organizuje też jednodniowe wycieczki do Parku pod okiem przewodnika. Dla ornitologów prawdziwy rarytas – na rozległych łąkach nieopodal wsi gniazduje Wodniczka.

W cenę wynajmu domu wliczone jest korzystanie ze sprzętu sportowego, parking, grill czy ognisko.

Gospodarze są również przyjaźnie nastawieni do zwierząt.

 

Cena oferty:

Promocja weekendowaZagroda Osoczników / Dolistowo Stare, woj. podlaskie

Obejmuje pobyt dwudniowy z obiadokolacją  -piątek,-sobota oraz nielimitowane korzystanie ze sprzętu sportowego w cenie 150zł dla jednej osoby. Oferta ważna jest do końca roku.

Ponadto na specjalne życzenie Gospodarze mogą zorganizować  kilkugodzinną wycieczkę do Parku Biebrzańskiego – na łosia.

 

 

Zagroda Osoczników Zagroda Osoczników / Dolistowo Stare, woj. podlaskie

 

Dolistowo Stare 60, 19-124 Jaświły, woj. podlaskie

 

Tel.: 667 393 575 lub 857 161 560

 

megia@op.pl

 

www.zagrodaosocznikow.pl

 

Magdalena Arciuch

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit